startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadobný album s výstrižkami

line

svadobné zvyky
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadba patrí k najdôležitejším životným križovatkám a svadobný album s výstrižkami je jedinečnou príležitosťou, ako si na tento výnímočný deň zachovať trvalú spomienku. Sú veci alebo udalosti, na ktoré po svadbe zabudnete, no svadobný album vám ich stále pripomenie.
Svadobny albumZlaďte farby svojho budúceho svadobného albumu s farbami, ktoré ste vybrali pre svoj svadobný motív alebo použite tradičné biele obrazce na čiernom pozadí. Pekne vyniknú aj morušové kvety, drobné plody, stužky, imitácia starovekého kódexu, či obhorenej listiny, stužky alebo látky zo zaujímavým vzorom.

Do albumu si môžete zaznamenať harmonogram všetkých podujatí pred svadbou (zásnubné pohostenie, dámska či pánska jazda) alebo hoci aj to, čo plánujete robiť počas medových týždňov.

Pre mnohých je zbieranie spomienkových predmetov svojským druhom rozprávania o vlastnom živote. Pre svoj album si vyberajú len tie najzaujímavejšie predmety a fotografie, obyčajné fotky sa dajú zarámovať, alebo poslať priateľom či rodine. Nikto nevraví, že sa musíte vzdávať originálov. Vo vašom albume by sa určite mali objaviť niektoré z nasledujúcich predmetov:
  • pozvánka na svadbu, zásnubné pohostenie alebo pánsku,či dámsku jazdu,
  • kúsok zo šiat nevesty alebo družičiek,
  • svadobný program alebo ponuka jedál zo svadobného stola,
  • letenky zo svadobnej cesty,
  • zasadací poriadok a nejaká tá menovka,
  • zoznam svadobných želaní,
  • servítka, či obrúsok zo svadobného stola.
Pri výbere spomienkových predmetov vám pomôže hlavne inštinkt a uhol pohľadu, ktorý si chcete navždy zachovať práve na ten svoj svadobný príbeh.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 13.09.2006: ivan, re: Diskusia k článku
forum 13.09.2006: vivi, re: Diskusia k článku
forum 04.08.2006: admin, Diskusia k článku "Svadobný album s výstrižkami"rightend