startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadba v USA (časť 8.) - Náš zoznam

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Čas letí! Ani sa mi nechce veriť, že do našej svadby už chýba len dva a pol mesiaca. Je to také náhle a ja mám pocit, že zostáva ešte milión vecí, ktoré je potreba urobiť. Myslela som, že by som Vás mohla zasvätiť do toho, čo všetko som robila tento mesiac.
DiarV máji som skončila školu ako M.B.A. a začala som pracovať na čiastočný úväzok v Cleveland State, zvyšok času som venovala hľadaniu práce a príprave na svadbu. Urobila som dosť veľký kus práce, ako je zorganizovanie všetkých svadobných informácii, stretnutie s kňazom, kvetinárom a cukrárom.

Spolu s Romanom sme strávili spolu skoro celý víkend prípravou zoznamu. Nikdy som si nemyslela, že to bude také náročné a bude to vyžadovať toľko premýšľania a plánovania! Rozhodli sme sa, že sa zaregistrujeme on-line v obchodoch, ktoré sú partnermi WeddingChannel.com a tiež v dvoch lokálnych obchodoch. Bol to pre nás nádherný čas! Nebolo ťažké vybrať si z pomedzi vecí ako kuchynské prístroje, ručníky a ostatné veci potrebné v domácnosti. Každý obchod nám dal snímač a cenník s ktorým sme chodili po obchode. Roman mal na starosti "snímanie" položiek a k môjmu veľkému prekvapeniu sa toho zhostil maximálne zodpovedne a vyberal spolu so mnou všetko od ručníkov s čínskym vzorom do našej kúpelne. Príprava zoznamu bola pre nás príjemným spôsobom ako spoločne stráviť čas. Spoločne sme kontrolovali náš zoznam, či sme na nič nezabudli a vybrali tie správne vzory a farby, ktoré sa páčia nám obom a budú dopĺňať náš spoločný domov.

Je ešte veľa ďalších vecí, na ktorých teraz pracujem pri príprave našej svadby. Napríklad po obrade namiesto klasického hádzania ryže budeme mať bublifuk. Pripravila som fľaštičky, ktoré budú mať nápis: "Roman a Katie Kniahynyckyj, 19. august 2000". Moja babička prišla s nápadom previazať modré fľaštičky modrou a žltou stužkou (naše farby) a pridať na koniec malú plastikovú sedmokrásku. Vyzerá to naozaj veľmi rozkošne! Plánujeme ešte na každé miesto dať balíček so sedmokráskami a nápisom: "Krásny nový deň a ten je náš, Roman a Katie, 19. august 2000". Plánujeme ešte pripraviť špeciálne kúsky čokolády, ktoré budeme rozhadzovať medzi hostí.


Ďalšie články na tému svadba v USA:

Svadba v USA (časť 1.) - ako sme sa spoznali
Svadba v USA (časť 2.) - žiadosť o ruku
Svadba v USA (časť 3.) - kultúrne pozadie
Svadba v USA (časť 4.) - moje družičky
Svadba v USA (časť 5.) - plánovanie svadby
Svadba v USA (časť 6.) - svadobné šaty
Svadba v USA (časť 7.) - svadobné zvyky a tradície


line
line

Diskusia


forum 21.09.2005: admin, Diskusia k článku "Svadba v USA (časť 8.) - Náš zoznam"rightend