startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Prečo ženy o láske mužov pochybujú

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ženy častokrát pochybujú o tom, či ich muži skutočne milujú. Namiesto toho, aby položili otázku, tápajú v pochybnostiach. Čo je najčastejšou príčinou pochybností žien?
  • bozk_tsp105814558Ženy si zvyčajne nie sú isté, či je láska mužov úprimná.
  • Niekedy majú pocit, že pre nich málo znamenajú.
  • Možno im venujú primálo času a možno si myslia, že pre nich nie sú dosť dobré.
  • Možno sa nadmieru snažia naplniť predstavy mužov, možno priveľa očakávajú, možno nenašli potrebný súlad pre trvalý vzťah a možno v nich pretrvávajú predsudky z detstva.
  • Možno v mužoch nenachádzajú dostatok opory, možno sa im zdá, že ich muži nepotrebujú.
  • Možno sa boja odpovedí a možno majú pocit, že ich strácajú.
  • Možno...... v každom prípade, ženy potrebujú uistenie.

Žena potrebuje neustále počúvať, že ju muž miluje

Žena potrebuje ocenenie muža. Túži byť jeho súčasťou, nielen príležitostným rozptýlením. Potrebuje cítiť, že je milovaná a preto si nárokuje pozornosť. Ak muž nevenuje žene dostatočnú pozornosť, žena pochybuje.

Ženy by mali častejšie vypínať hlavu

Neustále rozmýšľanie, posudzovanie a prehodnocovanie vzťah narúša, vytvára ďalšie pochybnosti. Ak o čomsi pochybujete, svedčí to o tom, že sa bojíte odpovedí. Avšak zbytočné naťahovanie „neistoty“ nabúrava rovnováhu. Ak máte pocit, že do vzťahu viac vkladáte ako dostávate, ak cítite, že záujem vašej polovičky nie je taký aký by mal byť, potom oprávnene máte pocit, že vás dostatočne „nemiluje“. Vtedy je na mieste položiť otázku: „Čo pre Teba znamenám?

manzelsky-bozk_tsp93863590Nemyslite si, že chlap rozmýšľa tak ako žena

Ak si myslíte, že chlapi rozmýšľajú rovnako ako ženy, veľmi sa mýlite. Je pravdou, že niekedy by si ženy skutočne želali, aby muži rozmýšľali rovnako, ale nie je tomu tak.
Chlapi nerozmýšľajú tak komplikovane ako ženy. Ženy si prílišným rozmýšľaním komplikujú život. No povedzte, koľkokrát ste sa nad niečim trápili a nakoniec sa ukázalo, že vaše „trápenie“ vôbec nebolo opodstatnené. Preto vždy, keď máte nejaké pochybnosti, otvorte „bránu komunikácie.“ Tá je jediným možným riešením.

Ľúbite?... nedajte priestor pochybnostiam a pýtajte sa

Ak skutočne pochybujete, či vás vaša polovička ľúbi, tak sa pýtajte. Ak je hodný vašich „otázok“, s odpoveďou nebude dlho otáľať. Ak ho vaša otázka zaskočí, je isté, že berie mnoho „maličkostí“ ako samozrejmosť. Ak ho vaša otázka pobúri, tak sa naňho vykašlite. Nie je predsa jediný, ktorý behá po svete.

Veľa šťastia!

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 23.03.2010: admin, Diskusia k článku "Prečo ženy o láske mužov pochybujú"rightend