Prečo ženy o láske mužov pochybujú


zaujímavosti
Ženy častokrát pochybujú o tom, či ich muži skutočne milujú. Namiesto toho, aby položili otázku, tápajú v pochybnostiach. Čo je najčastejšou príčinou pochybností žien?

Žena potrebuje neustále počúvať, že ju muž miluje

Žena potrebuje ocenenie muža. Túži byť jeho súčasťou, nielen príležitostným rozptýlením. Potrebuje cítiť, že je milovaná a preto si nárokuje pozornosť. Ak muž nevenuje žene dostatočnú pozornosť, žena pochybuje.

Ženy by mali častejšie vypínať hlavu

Neustále rozmýšľanie, posudzovanie a prehodnocovanie vzťah narúša, vytvára ďalšie pochybnosti. Ak o čomsi pochybujete, svedčí to o tom, že sa bojíte odpovedí. Avšak zbytočné naťahovanie „neistoty“ nabúrava rovnováhu. Ak máte pocit, že do vzťahu viac vkladáte ako dostávate, ak cítite, že záujem vašej polovičky nie je taký aký by mal byť, potom oprávnene máte pocit, že vás dostatočne „nemiluje“. Vtedy je na mieste položiť otázku: „Čo pre Teba znamenám?

manzelsky-bozk_tsp93863590Nemyslite si, že chlap rozmýšľa tak ako žena

Ak si myslíte, že chlapi rozmýšľajú rovnako ako ženy, veľmi sa mýlite. Je pravdou, že niekedy by si ženy skutočne želali, aby muži rozmýšľali rovnako, ale nie je tomu tak.
Chlapi nerozmýšľajú tak komplikovane ako ženy. Ženy si prílišným rozmýšľaním komplikujú život. No povedzte, koľkokrát ste sa nad niečim trápili a nakoniec sa ukázalo, že vaše „trápenie“ vôbec nebolo opodstatnené. Preto vždy, keď máte nejaké pochybnosti, otvorte „bránu komunikácie.“ Tá je jediným možným riešením.

Ľúbite?... nedajte priestor pochybnostiam a pýtajte sa

Ak skutočne pochybujete, či vás vaša polovička ľúbi, tak sa pýtajte. Ak je hodný vašich „otázok“, s odpoveďou nebude dlho otáľať. Ak ho vaša otázka zaskočí, je isté, že berie mnoho „maličkostí“ ako samozrejmosť. Ak ho vaša otázka pobúri, tak sa naňho vykašlite. Nie je predsa jediný, ktorý behá po svete.

Veľa šťastia!

autor: Bibiána Želisková