startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Na svadbu ...a tehotná!

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Niekedy sa stane, že sa svadba "pritrafí" nečakane a pozvanie príde narýchlo. Zrazu máte hlavu v smútku, pretože rozmýšľate ako ísť na svadbu, keď ste tehotná. Žiaden strach. Zažiariť môžete i v tehotenských šatách.
banner
tehotenstvoVydáva sa vaša najlepšia priateľka, susedka alebo niekto z rodiny. Na svadbe nechcete chýbať, ale ako ísť, keď máte pocit, že ste široká na „tri stoly“? Nevešajte hlavu. I tehotná žena môže byť krásna. Ako sa to hovorí? Tehotenstvo pridáva žene na kráse.

Nuž, ideme na to

Najväčším problémom budú asi šaty. Pri pôvodnej postave by to problém nebol, ale vybrať si šaty v niektorom z deviatich mesiacov, bude trošku ťažšie. Ak máte dostatok času na prípravu a svadba ešte nie je v „dohľadne“, zájdite ku svojej krajčírke. ovedzte jej svoju predstavu, alebo si nechajte poradiť. Ak je času pomenej, obehajte obchody „pre tehuľky“ a skúšajte, čo vám padne do oka. Nezabúdajte, že bruško vám každým mesiacom narastie a preto potrebujete veľkosť primeranú k plánovanému dátumu svadby. Nebojte sa farieb, ani doplnkov. Najmä v lete môžete hrať všetkými farbami. Popri šatách nesmiete zabudnúť na nohy. Tie potrebujú pohodlné topánky, ktoré nemusia byť nové, podstatné je, aby netlačili. S vôňou nepreháňajte. Omamné fluidum vám prinesie už samotný fakt, že ste tehotná.

A ide sa na svadbu

Ešte máte obavy? Ak sa cítite spokojne, môžete si svadobnú zábavu pokojne užívať. Možno budete tancovať pomenej, možno na vás pred polnocou doľahne únava. Vôbec sa neostýchajte poprosiť o pomoc a ísť si na chvíľku odpočinúť do „vedľajšej“ miestnosti. Môže sa však stať, že sama budete prekvapená koľko energie sa vo vás nazbiera. V každom prípade, nebojte sa ísť na svadbu aj s väčším bruškom. Budete nádhernou inšpiráciou pre nevestu a ženícha.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 08.08.2008: admin, Diskusia k článku "Na svadbu ...a tehotná!"rightend