startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Čaro svadobnej torty - II. časť

line

svadobný stôl
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadobná torta je pre mnohých mladomanželov ale aj ich svadobných hostí určite zlatým klincom večera. Niektorí sa tešia na povestné spoločné rokrojenie svadobnej torty mladomanželmi a niektorí chcú z tejto torty len ochutnať. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, prinášame vám zopár tipov na svadboné torty.

svadobna torta_02Čipkovaná elegancia

Šesť vrstiev snehobieleho korpusu pretkávaného jemnými vzormi a kvetinovými púčikmi z gumovej pasty, tulipánmi a jemnými výhonkami objímajúcimi kvety ruží a tulipánov.

Rajská záhrada

Šesť menších vanilkou zdobených stupňov, obalených v bielom maslovom kréme a naaranžovaných do štíhlej veže pokrytej stužkami, ružami, ľaliami, brečtanom a motýľmi z gumovej pasty.

Z čias kráľovny Viktórie

Štyri poschodia s jahodovou náplňou prekladané zlatou potravinovou fóliou, pokryté fondánom a dozdobené stužkami, viktoriánskymi ružami a vejárikmi.

Jesenné kvety

Päť, fondánom bielej farby obalených poschodí kryje kvetinový vodopád z ruží, tulipánov, zelených výhonkov, oranžových a modrých púčikov.

Sladká jar

Štyri vrstvy pokryté jemným maslovým krémom a reliéfmi, doplnených očarujúcou kyticou jarných kvetov v pastelových farbách.

autor: M. P.

Čaro svadobnej torty - I. časť


line
line

Diskusia


forum 15.02.2007: admin, Diskusia k článku "Čaro svadobnej torty - II. časť"rightend