Čaro svadobnej torty - II. časť


svadobný stôl
Svadobná torta je pre mnohých mladomanželov ale aj ich svadobných hostí určite zlatým klincom večera. Niektorí sa tešia na povestné spoločné rokrojenie svadobnej torty mladomanželmi a niektorí chcú z tejto torty len ochutnať. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, prinášame vám zopár tipov na svadboné torty.

svadobna torta_02Čipkovaná elegancia

Šesť vrstiev snehobieleho korpusu pretkávaného jemnými vzormi a kvetinovými púčikmi z gumovej pasty, tulipánmi a jemnými výhonkami objímajúcimi kvety ruží a tulipánov.

Rajská záhrada

Šesť menších vanilkou zdobených stupňov, obalených v bielom maslovom kréme a naaranžovaných do štíhlej veže pokrytej stužkami, ružami, ľaliami, brečtanom a motýľmi z gumovej pasty.

Z čias kráľovny Viktórie

Štyri poschodia s jahodovou náplňou prekladané zlatou potravinovou fóliou, pokryté fondánom a dozdobené stužkami, viktoriánskymi ružami a vejárikmi.

Jesenné kvety

Päť, fondánom bielej farby obalených poschodí kryje kvetinový vodopád z ruží, tulipánov, zelených výhonkov, oranžových a modrých púčikov.

Sladká jar

Štyri vrstvy pokryté jemným maslovým krémom a reliéfmi, doplnených očarujúcou kyticou jarných kvetov v pastelových farbách.

autor: M. P.

Čaro svadobnej torty - I. časť