startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
alexor
post Pridané: 25.03.2004 10:50:06  IP:
Titulok: zlate šaty

Neviete, kde sa daju zohnat alebo usit biele saty so zlatymi detailami, proste bielo-zlate svadobne saty?!? Info na t.c.: 0903-527814. dakujem
guest
post Pridané: 25.03.2004 11:04:45  IP:
Titulok: Re: zlate šaty

Mne sa zda, ze Ian Stuart mal vo svojej kolekcii nieco take... hladaj salony, kde poziciavaju tuto kolekciu. Vela stastia!
Jana z MT
guest
post Pridané: 25.03.2004 11:16:57  IP:
Titulok: Re: Re: zlate šaty

Taketo saty som videla v kolekcii Janin (je to kolekcia z Turecka - maju ich v salone Lubica v Pov.Bystrici). Bola to sukna a korzet spolu so zavojom.
Barbora.
guest
post Pridané: 25.03.2004 15:07:17  IP:
Titulok: Re: zlate šaty

Videla som kremove saty so zlatou aplikaciou v Salone Betty v Myjave. Teraz maju tusin nove aj biele so zlatou aplikaciou.Verka
Mel V
post Pridané: 01.06.2004 13:53:43  IP:
Titulok: Re: zlate šaty

Uz si nieco zohnala? Kedy mas svadbu? Ja som si usila saty sama z cisteho hodvabu kremove so zlatou vysivkou. (velmi jemnucka vysivka) Pozri si user/melreed100 ak chces. Ak mas zaujem dam ti vediet ked si hodim svadobne fotky na webshot a mozes sa poziret lebo pravdu povediac na tej pane tie saty nevyzeraju tak ako skutocne su. Mel
guest
post Pridané: 01.06.2004 21:44:56  IP:
Titulok: Re: zlate šaty

Videla som svadobny komplet (sukna a korzet) sity z hodvabu, podklad biely a vrchna latka zlato-zlta (pospajane kvety), v salone Daalarna pod Michalskou. Skus sa pozriet na ich web stranku pod znackou Monaco a usud sama. Su nadherneeee!!!! Ale len na predaj, a mam pocit, ze to vyjde na 30 000 Sk, co je trosku vela.
Ale mozes ich aspon pouzit ako obrazok pre krajcirku, ktora by ti usila nieco podobne, ak sa ti budu pacit.
Dufam, ze som aspon trosku pomohla.
Siluska
guest
post Pridané: 01.06.2004 23:01:52  IP:
Titulok: Re: zlate šaty

Skus Ponuptiu, videla som tam take. neviem, ci je to tento model:
http://www.pronuptia.cz/saty/feerique/feerique.html-model INOUBLIABLE
net111



rightend