startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 27.02.2004 10:40:03  IP:
Titulok: pre Nadine

Ahoj Nadine,
pozerala som Tvoj webshots, krasne saty si si skusala, najviac sa mi pacili c. 4 (maslove, ci sampanske) a aj 11-ka (biele na ramienka). Velmi Ti pristali oboje, ale asi vedu tie "sampanske" :-)
Kedy mas svadbu?
Pa pa,
Zina
guest
post Pridané: 27.02.2004 11:23:48  IP:
Titulok: Re: pre Nadine

pre Zinu,
svadba 12.6.2004 ja to mám v DNV v kostole a svad. hostina v rešt. Rolando (má krásnu terasu a záhradu) mrkni stranku www.rolando.sk, no ja som váhala najprv medzi tými v prvom riadku potom tie v druhom (inak z týchto mám viacej fotiek, a ved to tam vidíš no a potom som skočila ešte do Fany a tam sa mi velmi páčili tie biele ale to ma kočky odhovorili že mne viac aj tak idú všetky od smotanovej až po maslovu farbu. Inak som bola prekvapená ale v Brigitte su velmi pekné šaty. Skusala som na výstave aj Pronuptiu aj Nicole, ale tie šaty dobre vyzerali na mne ale ked som to videla spatne potom na fotke tak na fotkach to až tak dobre nevyznelo. Inak je to pravda že na v skutočnosti človek inak vyzerá a na fotke inak.
Nadine
guest
post Pridané: 27.02.2004 11:36:32  IP:
Titulok: Re: Re: pre Nadine

nadine, keby som ti mala poradit ja, tak urcite tie c. 4, maju aj nadherne vysivanu stolu a vyzeras v nich podla mna fakt super.
tie 11-ky, co spominala zina sa mi az tak velmi nepacia a mam pocit, ze ta zbytocne rozsiruju. tie korzetove ti skratka spravili dobru postavu :-)
silvia



rightend