startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 02.06.2003 10:09:51  IP:
Titulok: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

guest
post Pridané: 02.06.2003 14:28:36  IP:
Titulok: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Veľmi dobré priestory sú v DK Zrkadlový háj. My sme chceli pôvodne tam svadbu, ale pre nás by to bol veľký priestor. Skús sa nakontaktovať na Janu Varga - Korytárová 0905 459 961. Dá ti rôzne druhy menu a vedia to veľmi pekne naaranžovať. Má veľmi veľa fotiek, takže treba sa popýtať a hlavne to vidieť.
Elen
guest
post Pridané: 02.06.2003 14:30:40  IP:
Titulok: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Dakujem za tip!!!!Nevies nahodou ceny?
guest
post Pridané: 02.06.2003 14:40:21  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

To menu vychádzalo na cca 1.100,-- Sk, boli tam 3 hlavné jedlá, vrátane prípitku, predjedla, polievky, v cene nie je zahrnuté nealko a alko (alko je možné priniesť), slané a sladké tiež, v cene je zahrnutá aj obsluha + naaranžovanie.
guest
post Pridané: 02.06.2003 14:53:08  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Tých 1.100 Sk sa mi zdá byť trochu veľa, baby tu väčšinou písali okolo 700-800 Sk na osobu za tri chody...
guest
post Pridané: 02.06.2003 14:57:02  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

A nám sa to zdalo a zohnali sme niečo prijatelnejšie.
guest
post Pridané: 02.06.2003 17:28:18  IP:
Titulok: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Ahoj, kedy presne máš termín, my máme reštauráciu za cca 700,-Sk na hodinu, keby si nemala termín ako my dam ti kontakt na prevádzkarku. My máme svadbu 6.9.
Lucia
guest
post Pridané: 02.06.2003 20:52:40  IP:
Titulok: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Korytarova=kvalita, kamarati mali u nej svadbu v zrkadlovom haji a boli spokojni, my mame v dk ruzinov a tiez ona ma na starosti gastro.ceny su prijatelne, ziadne zavratne sumy.
Peto Marianic
guest
post Pridané: 02.06.2003 20:56:12  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

1100,- moze byt pravda, u nam to vychadza 900,, neviem ako ty ale ja som dal na kamaratov ktori ju vyskusali a boli spokojni...zalezi len na tebe...
guest
post Pridané: 02.06.2003 22:44:49  IP:
Titulok: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

my mame svdbu pre 60 ludi v hoteli Echo na Presovskej ul. 39 v BA. Prevadzkar je super... vsetko ti poukazuje, vola sa p. Hradecny. Boli sme tam aj na svadbe a vyborne varia, pekne to tam vyzera a povinne konzumne je 700.- ( je v tom pripitok, polievka, havne jedlo, druha vecera a tretia vecera, kava, mineralka). Alko, nealko, sladke, slane si mozes priniest... iba kavu a pivo musis brat od nich. To je podla mna super.

Evka S.
guest
post Pridané: 03.06.2003 09:04:33  IP:
Titulok: Re: Re: Poradi mi niekto salu v BA pre asi 60ludi??????

Nechcem tu nikoho strasit,ale sestra mala v hoteli Echo minulý rok.Nebola vobec spokojná.Povedali,ze si mozeme doniest nealko,alko..a prve,co zacali ponukat, bolo ich pivo.To nas zarazilo hned prve.Potom po polnoci striehli,len aby nas nejako nepribudlo,lebo by sme za kazdu osobu navyse museli platit.No citili sme sa neprijemne a o stvrtej nas vyhodili,ze koncime a vsetko sme si museli sami upratovat.Klimatizacia tam nie je,strasne dusno tam bolo,okna sa ledva dali pootvorit.No nic moc.Ale varia tam dobre,aj pekne to tam vyzera,to je pravda.



rightend