startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 12.06.2002 16:14:00  IP:
Titulok: Jana: Nikola, dik!

Nikola, diky za fotky. Teraz som uplne namakko, lebo vsetko to na tych obrazkoch vyzera tak uzasne a romanticky ;-)

Aj Ty si mala nadherny uces. Prezrad este, ze si bola pred svadbou parkrat v solarku? ;)

Ozaj, k tym crepom. Tak tohto sa ja strasne desim. Myslim, ze som ochotna zametat ich iba cirokovou metlou (a potom na nej uletim, hehehe) Nemala si strach, ze si na tom chodniku zaspinis saty?

Vsetko dobre a este raz dik!
guest
post Pridané: 13.06.2002 10:05:00  IP:
Titulok: Pre Janu: Re: Nikola, dik!

Ahoj Jani !
Ale veď ty sa nemáš čoho báť, veď to nezametáš ty, ale už tvoj manžel. Ty by si mala len držať lopatku. U nás bola sranda, lebo nakoniec sa môj drahý naštval, lebo nám to moc nešlo a pozametal si to pekne sám, aj lopatku si chytil. :-))) Veď to treba, pekne od začiatku manželstva, nie ? :-))) Srandujem.
Inač keby si videla moje šaty, aké som ich vrátila do Nicole, tak boli zospodu v katastrofálnom stve. Úplne čierne, fuj, hnusné. Ale na mne to nebolo vidiet, lebo oni boli špinavé zospodu. A v Nicole ti sami povedia, že môžu byť akokoľvek znečistené, od zeme, od rúžu, od jedla a pod., len nesmú byť vážne poškodené - ako roztrhané a pod.
Inač jasné, že som chodila predtým do solárka, ale nebola som až tak strašne tmavá, ako to vyzerá na tých fotkách. Oni sú niektoré dosť tmavé, v skutočnosti som bola tak akurát.
Pá, Nikola.



rightend