startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 28.06.2004 13:14:16  IP:
Titulok: Svadobka v Predmieri

Ahojte nevestičky,
zaujímalo by ma či ste niektorá z Vas boli v svadbke v Predmieri, oni su zamerani na svad.doplnky. ake mate skusenosti? dakujem.
MP
guest
post Pridané: 28.06.2004 13:31:21  IP:
Titulok: Re: Svadobka v Predmieri

Mozem Svadobku vrelo odporucat. Maju siroky sortiment svadobnych doplnkov, mne dokonca robili svadobnu korunku, nahrdelnik a naramok podla mojho navrhu, cize na zakazku - pozri: http://community.webshots.com/user/hanatoth
S vysledkom som velmi spokojna a tesim sa na svadobny den. Oplati sa tam ist pozriet, urcite si vyberies, lebo maju vacsi vyber a aj lepsie ceny ako v salonoch.
Hana
guest
post Pridané: 28.06.2004 13:37:06  IP:
Titulok: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Hana,
peknucke, tak tam skusim niekedy ist, je to dost daleko, preto zacinam uvazovat ale asi si urobim vyletik. na stranke nemaju ani orientacne ceny,poslala som tej majitelke meilik.
tie doplnky si si vybrala podla obrazku kt. im ukazala ako a co chces a oni ti urobili?
moc sa mi pacia tie gelove sviecky,prosim ta vies mi poradit kdesa daju kupit na slov.?
dik moc
MP
guest
post Pridané: 28.06.2004 14:02:25  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

ahoj hane. ozdoby pre hostí/ pierka/ sú umelé, či živé ružičky. sú veľmi peknučké.l
s.
guest
post Pridané: 28.06.2004 14:57:04  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

asi umele alebo sucene, su naozaj pekne. mna zujali tiez tie gelove sviecky, kde sa daju kupit, priadne kolko cca stoja?
guest
post Pridané: 28.06.2004 18:51:24  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Ahojte dievcence,
vecicky, ktore ste videli na mojej stranke som si robila vlastnorucne sama. Som rada, ze sa vam pacia a dufam, ze sa budu pacit aj hostom.

Co sa tyka Predmieru - ja pochadzam od Nitry, cize som si tiez musela pocestovala, ale stalo to za to. Korunku som si sama navrhovala a potom som to pani Gajdosikovej popisala a ona to spravila presne podla mojich predstav. Staci priniest aj obrazok, len musi byt dobre vidno ako to je urobene alebo ti aj ona sama poradi. Ma tam vsak taky vyber, ze si mozno aj hned vyberies.

Gelove sviecky som robila sama, dokonca podla navodu na tejto stranke, cim chcem podakovat vsetkym ludom, ktory sem davaju svoje prispevky a inspiracie. Viem vam vsak poradit, ak by ste potrebovali.

A tie ruzicky su umele, hoci z takeho materialu, ze sa velmi podobaju na zive. Kupila som ich v aranzerskom velkosklade v BA. Musela som vsak prirobit listok a tu bielu stonku s goralkami, lebo tie samotne ruzicky maju len tenky drotik na zapichovanie. Viem si vsak predstavit, ze by si ich nejaka sikovna nevesta urobila aj zo zivych ruzi. Mozem vam poradit ako na to.
Hana
guest
post Pridané: 29.06.2004 08:17:58  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Hana,
dakujem ti, urcite sa pojdem pozriet do Predmieru. Drahy je zo ZA tak niekedy cestou v piatok vyrazime skor a zastavim sa tam.
Prosim porad mi kde najdem popis ako vyhotovit take gel sviecky, to si len do klasickej kupenej sviecky vsunula figurky, ozodby?
MP
guest
post Pridané: 29.06.2004 09:38:34  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Ahoj MP,
chod na tejto stranke do sekcie "Clanky" a tam, trosku nizsie je clanok od Janky z MT "Vela muziky za malo penazi - vlastne gelove sviecky".
Neda sa vlozit figurku do hotovej gelovej sviecky, treba to vsetko spravit od zaciatku. Mne este zostal gel, lebo som ho kupila vela a uz nepotrebujem. Mozme sa dohodnut. Alebo, ja mam s tym uz prax, mozem ti pomoct. Ak chces, napis na hanatoth@yahoo.co.uk
guest
post Pridané: 29.06.2004 09:55:31  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Hanka,
a kde je ten aranzersky velkoskladv BA?
diky,
fiesta
guest
post Pridané: 29.06.2004 11:33:36  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Fiesta,
ten velkosklad Floramarket som nasla nahodou, je to cestou k Slovnaftu na ulici Domove role. Pozor, nie je to zamerane na svadobnu vyzdobu - je tam vsetko od smutocnych vencov az po vianocne doplnky, treba prehladavat.
Hana
guest
post Pridané: 29.06.2004 11:53:27  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

www.floramarket.sk

hani, predávajú iba vo väčších množstvách?
s.
guest
post Pridané: 29.06.2004 12:12:03  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

www.ginka.sk
guest
post Pridané: 29.06.2004 12:41:50  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Kedze ide o velkosklad, predavaju veci len na vacsie mnozstva, nie jednotlivo. Konkretne moje ruzicky, z ktorych som robila pierka na svadbu predavaju v baleniach po 24ks.
Hana
guest
post Pridané: 02.07.2004 14:07:53  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

dakujem hanka,
a prosim ta gel na sviecky a knoty si kde kupila?
fiesta
guest
post Pridané: 06.07.2004 16:32:55  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Ahoj fiesta,
gel na sviecky som zohnala cez znameho z velkoskladu. Kontakt bohuzial nemam. Bezne dostat gel aj v obchodikoch so svieckami, ale ten je drahsi. Mozno sa da nieco zohnat vyhladavanim cez google. Hana
guest
post Pridané: 06.07.2004 16:55:09  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svadobka v Predmieri

Ahoj Hani,
ja som pozerala gel v predajniach keramisu /sviecky/ za 100ml bola cena 89,/ priesvitny a farebny 99.-sk to sa mi zdalo dost drahe. bola som prekvapena ze ten gel je v takej cen.relacii ako sviecka,prirovnavala som to. budem este skusat dalej.
MP



rightend