startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Nie ste prihlásený! Ak chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv prihlásiť. Môžete tak spraviť v hornej pravej časti portálu.
Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 01.03.2004 19:00:04  IP:
Titulok: Zinke!!

Ahoj Zinka,
az to citim v kostiach, ze sa Ti ten Tvoj den blizi. Dlho som sa sem nedostala, ale vcera som to tu trosku preluskala a vidim, ze finisujes.
Chcem Ti takto vopred zazelat, nech Ti ten Tvoj den vyjde podla Tvojich snov. V nasledujucich dnoch sa chystam so skolou do Bruselu a tak by sa mohlo stat, ze by som sa do toho Tvojho dna na tuto stranku nedostala.
Takze sa drz krasna nevesta!!!
Meg

PS: Podla mna ta kabelka ide fajn ku Tvojim satam....ale to je vec vkusu. Aj mne sa strasne paci meno Rene. (zatial vsak ostavam pri Francescovi a Sofii :-)) a daj vediet, ci nakoniec sa niekto ujal uvodneho slova...mam podobny problem.
guest
post Pridané: 02.03.2004 11:20:18  IP:
Titulok: Re: Zinke!!

Ciao Meg,
som rada, ze pises! Mslela som na Teba, ze ako sa Ti dari, co mas nove (skola, Alberto, svadba a tak :-).
My s Petom uz finisujeme, vsetko je vybavene, uz nam ostava len odniest alkohol a kolace do hotela buduci piatok. V praci som do 5.3 a potom odchadzam na Slovensko, tiez nebudem az do svadby na nete, tak sa ozvem uz ako pani Kamradova po 20.3. a dam svadobne foto na webshots :-)
Co sa tyka uvodneho slova, tak asi moj oco povie len take kratke uvitanie a potom prenechame vsetko DJovi :-)
Tak sa maj pekne zatial a drz nam palce! :-)
Pa pa,
Zina
PS: Aby nebolo vsetko az take dokonale, od vcera som na antibiotikach, som ochorela, sodoma gomora :-) dufam, ze do 13.3 budem fit



rightend