startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Nie ste prihlásený! Ak chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv prihlásiť. Môžete tak spraviť v hornej pravej časti portálu.
Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 19.01.2004 06:22:52  IP:
Titulok: svadba s cudzincom

Ahojte dievcence!
Vydavala sa niektora z Vas za Kanadana na Slovensku? Rada by som vedela, ake doklady ste potrebovali a ako dlho to trvalo vybavit.
Mel V
post Pridané: 20.01.2004 17:08:43  IP:
Titulok: Re: svadba s cudzincom

ahoj
ja sa vydavam za anglicana takze priamo ti poradit neviem. V najhorsom pripade ti doporucim aby tvoj snubenec zavolal na kanadsku ambasadu v sk alebo na sk ambasadu v kanade a spytal sa tam. Doteraz som sa stretla len s ochotnymi ludmi na ambasadach a konzulatoch. A potom si este ty over na matrike doma ci nechcu od neho nieco co ti ambasada nepovedala.
Drzim paste a dufam ze mate obaja pevne nervy. Mel



rightend