startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Nie ste prihlásený! Ak chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv prihlásiť. Môžete tak spraviť v hornej pravej časti portálu.
Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 14.05.2002 15:43:00  IP:
Titulok: : este raz pre Ninku

Ahoj Nina, prosim ta, kedze sa tu nikto nevyjadril k mojmu prispevku o spodnicke (co uplne chapem, ved sa este nikto okrem teba nevydal), tak ta prosim:
napis mi, aku ti dali v salone spodnicku pod saty a ako sedela k sukni, ako vysoko od zeme si mala ten spodny kruh?????Nerobilo ti to dole taky zvlastny spad???
Diky
Miriam
guest
post Pridané: 14.05.2002 15:50:00  IP:
Titulok: Nina: spodnicka

Ahoj Miriam,
ja som mala spodnicku, taku uzsiu, nie taku tu velmi "napucanu" a ten kruh bol dost vysoko. Ale bolo to vsetko OK a lepsie sa Ti potom dvihaju aj saty pri chodzi, lebo sa pre ten kruh nemusis zohynat az uplne na zem, len si to chytis, dvihnes a ides :o)) Len ja som si ju poriadne nestiahla (tu gumu na pase). Sice mi nepadala, ale pri niekolko hodinovom tanci sa mi uplne spustila dole a som si na nu stupala.. Skoro som sa prizabila :o))




rightend