startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Nie ste prihlásený! Ak chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv prihlásiť. Môžete tak spraviť v hornej pravej časti portálu.
Autor
Reakcia
guest
post Pridané: 25.06.2004 10:44:05  IP:
Titulok: webshots - 15.05.2004 BA

Baby,
konečne som nahodila tie fotky, myslím, že sa celkom fajn podarili. Zatiaľ iba ateliérové, pridám aj z večere a kostola (tie sú úplne super), ale to až v pondelok. Chceli sme mať aj vonku robené fotky, ale akosi z toho zišlo. Tak keď chcete, nakuknite.
Lenka
guest
post Pridané: 25.06.2004 10:45:56  IP:
Titulok: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Taká maličkosť...

user/lenocka103
Lenka
guest
post Pridané: 25.06.2004 11:01:39  IP:
Titulok: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Lenka!!!
Ak sa mylim, tak potom beha po svete identické dvojča tvojho manžela. Nápadne sa totiž podobá na mojho spolužiaka Andreja B., ktorý so mnou chodil do základnej školy, dokonca istý čas sme spolu sedávali v jednej lavici...
Inak prajem Vám do manželstva všetko najlepšie, vela šťastia a lásky :-))
Cat
(user baranovci)
Cat
guest
post Pridané: 25.06.2004 11:08:51  IP:
Titulok: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Cat,
ďakujem pekne za prianie. Asi sa nemýliš, lebo som si pozerala Vaše oznamko a bývate v tej istej lokalite. Určite je to on, lebo aj tie iniciálky sedia. Aký je svet malý. Ináč aj my sme mali v Modrom kostolíku. A svadba trvala prosím pekne do 10.30 v nedeľu.
A máte krásne oznamko.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 11:15:25  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Dakujem Leni,
pozdrav ho odo mna, snad sa bude pamätať..Ako nas slovenčinárka Bielovičová trápila a podobne, hahaha..
Do 10.30h? Wow, ak by sa ti chcelo, napis mi o tom viac, ako to prebiehalo...
Teším sa na fotky z Modrého kostolíka, je to moj najoblubenejší...
Papa, Cat
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:02:09  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Cat,
všetko bolo úplne super až na ten ranný stres. O 6.00 budíček, na 7.30 ku kaderníčke, cestou späť pre kozmetičku a šup do práce. Doma ma nalíčili, čo trvalo asi tak hodinku, medzitým prišiel kameraman, ktorý to sem tam filmoval a ani som sa nenazdala a už bolo 12.30. O 12.45 prišiel Andrej a išli sme sa fotiť do ateliéru na 13.00. Aj keď som to síce tak nechcela, aby ma skôr videl, ale ináč nám to nevychádzalo. Čo už. Hodinku nás fotili, potom išiel Andrej domov, ja domov a už som len nervózna (s pohárikom vína, teda s dvomi, čakala, kým prídu po mňa). Sobáš bol o 15.30. Prišli po mňa dosť neskoro - o 15.00 a to sme mali byť o 15.15 pred kostolom.
Jediné čo sa mi na tom nepáčili je to, že mi sme prišli o 15.25 do kostola a práve končil obrad pred nami. A keď sme skončili my, tak už tam bola nastúpená ďaľšia nevesta. A vieš si predstaviť to množstvo ľudí pre kostolom. Proste ako na páse. Ale s tým som rátala. Mne sa ten kostolík proste páči a hotovo.
Večera nám začala asi o 17.30 a šup sa do toho. Prvý manželský tanec a už to išlo až do rána bieleho. Posledný hostia odišli o 9.00 ráno a my sme tam ostali ešte taká menšia partia posedávať pri bare. Nemali sme akurát únos, to som nechcela, nemám s tým dobré skúsenosti zo svadieb. Chceli sme aj nejakú tú súťaž, lebo sme mali veľa mladých, ale ani sa to nestihlo, taká bola super zábava. A nebudeme to predsa niekomu nasilu vnucovať. Akurát jedna moja kamarátka to nezvládla a ráno ma trošku pod vplyvom alkoholu (ale naozaj iba trošku) naháňala po miestnosti, že prečo som sa vydala, že ma málo vidí a teraz ma už vôbec neuvidí. A plakalaaaa. No hrúza.
Domov sme prišli asi o 11.00 a šup do postele.
A svadobná noc? Hneď v pondelok sme išli na svadobnú cestu a ........Takže tak.
Ináč mali sme 80 ľudí a svadba bola vedľa Polusu v Šport hoteli Pasienky. Aj jedlo bolo skvelé.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:17:52  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Ahoj Lenocka,
srdecne blahozelam. Bola si velmi pekná nevesta. Mozno si spomenieš, ale boli sme v rovnaký deň skúšať šaty v Brigitte ( utorok pred svadbou) a zhodou okolností sme mali aj rovnaké šatočky ( 1706 ak sa nemýlim)
Katy_Ba user katkaamatko
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:18:01  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

To je super, za Vam to dobre dopadlo:-)
My mame v kostole v ten den posledny termin, akoze uz nikto po nas, no a samozrejme ratam s tym, ze nevestu predo mnou uvidim. No tam sa tomu neda vyhnut.
Leni, prosim ta, kto ti robil uces? Potrebovala by som poradit nejaku sikovnu kadernicku, nakolko este nijaku nemam..:-((
Pa, Cat
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:33:20  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Jasné Katy, pamätám sa na Teba. Bola si tam aj s maminou.Že? Aj Ty si bola krásna nevesta. Tuším sme mali podobné aj účesy.
Cat, účes mi robila kamarátka, kaderníčka u nej doma v Petržke. Celé jej to trvalo asi 45 min. a pýtala za to 500,-. A to robila ešte k tomu aj moju švagrinú. Tá cena je za obidve. Ona je na materskej a takto si privyrába. Je strašne dobrá.
A to máte dobré, že idete posledný v kostole. Mali sme strašne zlatého farára, taký mladučký. Stále sa len usmieval.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:42:32  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Áno bola som mnou aj mam- to mala poslednú príležitosť vidieť šaty pred svadbou. Ešte sa smiala že s toľkých šiat a obe sme skúšali rovnaké. Ešte źe s tých jediných mali 2 ks :-)
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 12:45:32  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Katy a ako dopadla Vaša svadba? Ak máš trošku čas, tak opíš v stručnosti svoj deň D.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:03:46  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Lenocka,
dopadla super.My sme mali trośku stresy v piatok nakoľko sme mali prenajatú sálu na svadbu (varenie bolo zabezpečené) ale komplet stoly a výzdobu sme si museli robiť sami. takže piatok bol stresovejší ako sobota. Pomaly som ani nemala kedy vyzdvihnúť šaty.
Do postele som sa dostala asi okolo pol noci takže žiadne vyspinkanie do ružova.
Sv.deň:
Taktieź už o 7,00 som sedela u kaderníčky. Ešte že bola taká zlatá a spravila mi kávu, lebo to bolo až do večere jedniné čo som "jedla". Kad.trośku spravila sklz lebo ma robila až do 9,30 a o 9,00 už bola u mňa vizážistka ( tak začala maminou).Vizážistka ma dokonćila asi 11,30 ( to už medzitým volal nedočkavý ženích)pretože k nám prišiel šofér vyzdobili auto a hup sa pre ženícha. Fotiť sme sa iśli cca12,30 do Botanickej.
Po fotení sme iśli do sály kde mali zraz hostia-spravila sa odobierka a v sprievode (110 ľudí) s hudbou sme išli pešo na radnicu. Sobáš sme mali 15,00.
Po nekonečných gratuláciách sme sa tešili na jedlo ( ja už som bola šialene hladná).
Zábava bola úplne super..taktiež sme nemali únos. Iba klasiku rozbíjanie taniera, pred oćepčením posledný nevestin tanec-za peniažky, u nás je zvyk že o polnoci keď sa oćepčuje nevesta prídu nev+ženíchom dvíhať slob.ženíchovy kamaráti. No nebolo mi na tej stoličke vśetko jedno.
všetko dopadlo super. v zábave sme Vás teda netromfli u nás sa to rozpadlo okolo 7,00 ale zato dozvuky v nedelu stáli za to.Ani sa mi nechce veriť źe už je po.
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:08:17  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

ahok katy,
kto vam robil fotky?ako ste boli spokojni?
dik,L
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:09:25  IP:
Titulok: Re: webshots - 15.05.2004 BA

guest
post Pridané: 25.06.2004 13:13:01  IP:
Titulok: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Poviem ti pravdu, ja by som si to hneď zopakovala. Ale máš pravdu, ten stres v piatok, to bol des a hrúza. Ja som mala farbiť maminu a o 00.30 ráno v sobotu ma napadlo, že sme na to zabudli. Pekne, čo?
Takže ráno ešte zhánať kaderníčku, že kto zafarbí a učeše maminu.
Ozaj a bábo je na ceste alebo ešte nie? My ešte chceme chvíľku počkať. Teraz sa pomaličky zariaďujeme a tak.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:16:08  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

lenocka
ty si teda riadni tlustoch ja byt takyto slon tak to skryvam len ako sa da
mata
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:17:53  IP:
Titulok: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

No ešte nie...ale snaha je :-)
Júj aj ja by som si to zopakovala..tak mi bolo ľúto vrátiť šaty,ale keď som videla tú černotu zo spodu tak veru prať by som ich nechcela. Tebe tuším to predĺženie vypli..ja som si ho nechala a teda pekne som pozametala ulice...už len nostagicky pozerám kazetu, drahý sa mi už smeje..
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:21:20  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Mata,
Ty si dobrá chudera..Dozvie prećo si sem nedáš Ty fotky..O čom by to bolo keby si sem dávali fotky iba baby 90-60-90 taká nevesta je jedna z 1.000. Lenka bola veľmi pekná nevesta. To taká krava ako Ty nikdy nebude.Júj zase jedna s tých čo mi víria žlč. ´
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:23:30  IP:
Titulok: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Áno vypli mi ho, mne to dosť prekážalo. Tá kazeta? Ani nehovor. Už mi z nej šibe.
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:29:58  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

ja sa ĺen smejem že vždy objavím niečo čo som si predtým nevšimla. Drahý sa už chytá za hlavu keď príde neaká kamoška na kafe a hneď chce pustiť kazetu.
Ale ke´d to je také super cukríkové :-)
Ja som mala strach že sv.deň preplačem, ale nevyronila som ani slzu, aj keď som mala sem tam na mále. Drahý sa smial že má ženu tvrdú ako žula..
Ale vynahradila som si to pri kazete... tá hudba a zostrich spravia svoje.
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:38:08  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Ty zavistliva chudinka,
prídavné meno riadny sa v jednotnej osobe píše s tvrdým Y. To asi hovorí za všetko. Radsej sa viac nestrapňuj Maťka, dobre?
Erika
P.S. Leni, ste pekný párik, všetko najlepšie :-)
zabiacik
post Pridané: 25.06.2004 13:39:51  IP:
Titulok: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Ahoj Lenka, kde by som sa mohla pozriet na tie fotky? Mám kamarátku Eriku, ktorá sa vydávala tiez 15.5.04 v Bratislave. Brala si Roba K. Nepoznás?
Alzbeta
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:40:42  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Plne s Tebou súhlasím, ten záver na kazete, to je super.
guest
post Pridané: 25.06.2004 13:47:53  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Mata, zrejme si uzasna stihla krasavica. Prosim ta, chod sa najest, asi ti z toho neutaleho hladovania šibe, ked bezdovodne napádaš cudzích ludi.
guest
post Pridané: 25.06.2004 14:01:22  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Ahoj L,
fotil nám Roman Skyba- už tu bol pár krát spomýnaný. Boli sme max. spokojný. Fotil nám celú svadbu a aj všetky dorábky sme si nechávali robiť cez neho.
Robí super pohľadnice(koláže), ktoré sme použili ako poďakovania.
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 14:04:21  IP:
Titulok: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Alzbeta,
daj si výber stretnutie a tam nájdes odkazy na webschots- kde je hromada fotiek. Toto je adresa a za user príde este meno. lenka má napr. lenocka103
http://community.webshots.com/user/
Katy_Ba
guest
post Pridané: 25.06.2004 14:09:05  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

mata alebo ???? kto to tu vlastne furt vyskakuje ...

ja som sa nechcela vyjadrit, ale toto je uz privela aj na mna a nie len preto, ze aj ja som moletka, alebo ako ty pises riadniiiiiiiiii (!!!!) tlstoch.

Ja svoje fotky dam na webshots a vobec sa nebudem hanbit !

Ked som mala rokov "nast", lebo si myslim, ze toto moze napisat jedine pubertacka (a s vymletou hlavou), nosila som sukne kratke pod zadok a vystrih az po ... teraz mam 31, budem sa po 8 rokoch perfektneho vztahu vydavat a hold mam nadvahu, jasne, ze by som mala schudnut, ale niekedy je to problem, to ty nepochopis ... a mozno ani ine babenky, ktore nemaju tieto problemy.
A CO ? srdi Ta to ? Nudis sa ? Vies, vacsina z nas mame tu moznost vidiet, ale potom to treba aj spracovat v gebulke, ktoru mas TY zrejme prazdnu, hold v ramci svojich moznosti ... si spracovala svoj vizualny vnem po vzhliadnuti fotiek he he ... si naozaj uboha
jadwiga
zabiacik
post Pridané: 25.06.2004 14:17:10  IP:
Titulok: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Dakujem Katy,

no lenocka bola krasna nevesta. Mna to este len caka a mám z toho mini tráumu :)
guest
post Pridané: 25.06.2004 14:20:10  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Alzbetka,
nemaj žiadnu traumu, je to v pohode. Mne sa to hovorí, že, keď to už mám za sebou. A aj Katy bola krásna nevesta: user/katkaamatko
Lenka
user/lenocka103
guest
post Pridané: 25.06.2004 14:27:25  IP:
Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: webshots - 15.05.2004 BA

Alzbetka,
vychutnaj si tie stresy mne už trošku aj chýbajú....servítočky, poháre , kvety. Sú to krááásne stresy. Zrazu po pol roku nemám čo robiť. Ale kamoška sa vydáva v auguste tak jej do toho trošku kafrem.
Katy_Ba



rightend