svadby na kľúč
svadobné šaty
svadobná obuv
svadobné kytice
svadobné prstene
svadobné oznámenia
svadobné účesy
svadobná hudba
svadobná doprava
foto-video
výzdoba
catering
hotely a reštaurácie
svadobné nápoje
pre svadobnú noc
finančný servis
netradičné služby
svadobná cesta
pre svadobný stôl
sklo-porcelán
torty a zákusky
vizáž
bižutéria-korunky
spoločenské šaty
výbava pre nevesty
starejší
svadobné stany
svadobné šaty
svadobná obuv
svadobné kytice
svadobné prstene
svadobné oznámenia
svadobné účesy
svadobná hudba
svadobná doprava
foto-video
výzdoba
catering
hotely a reštaurácie
svadobné nápoje
pre svadobnú noc
finančný servis
netradičné služby
svadobná cesta
pre svadobný stôl
sklo-porcelán
torty a zákusky
vizáž
bižutéria-korunky
spoločenské šaty
výbava pre nevesty
starejší
svadobné stany
SVADBA.SK
ISSN 1336-3360
Ročník XII., vychádza denne
redakcia@svadba.sk
© 2000-2018 Singularity, s.r.o.
ISSN 1336-3360
Ročník XII., vychádza denne

redakcia@svadba.sk
© 2000-2018 Singularity, s.r.o.
Diskusné fórum

Hlavné fórum
Autor
Reakcia
smejka
Ahojte babulky.
Chcela by som sa spytat, ako mam pridat nase svadobne oznamenie na tuto stranku.
Dakujem Smejka
mirka
Smejka, hore su "ikony": clanky, o svadbe, poradna, moja svadba...pri moja svadba sa ti objavi(ak tam prejdes mysou) - pridaj svoju svadbu. Klikni na to (nie som si ista, ci musis byt prihlasena, alebo nie), objavi sa ti kratky dotaznik, ktory musis vyplnit...
mirka
qeta
Pripajam sa k Smejkinmu dotazu.
Tiez som skusala vlozit nase sv. oznamenie a akosi sa mi to nepodarilo. Sice som vyplnila dotaznik na moja svadba - svadobne oznamenie, aj som ho dala ulozit do databazi, ale v menu Vase oznamenie ... stale nie je.
Dakujem.
Qeta
Mel V
Dievcence mne sa zda ze musite byt prihlasene aby ste mohli pridat svoju spadbu. Pamatam si ked som sipridavala svoje ze mi to tiez neslo alebo sa to hned neukazalo aj ked som to vyplnila. Takze skuste toto: po pridani a vyplneni ak sa to stale neukazuje kliknite na 'osviez' ikonu (je to to iste ak kliknete na F5 tlacitko. Niekedy to trva dlhsie nez sa nove udaje ukazu - zalezi od serveru ktory pouzivate. Dufam ze vam to pomoze. Mel
qeta
Ahoj Mel.
Som prihlasena on-line, vyplnila som formular, ulozila som ho do databazi, skusila som aj refresh a stale nic. Asi nie som "vyvolena" :o).
Qeta
guest
Ahoj Qeta,
zadala si správne deň, mesiac a rok. Ak sa v tom zmýliš, tak ti to nezobrazí. Mne sa to tiež stalo a pozerala som stále, kde môžem mať chybu. Skontroluj si to poriadne.
Mel V
Dievcata teraz sa nasmejete. Ako som sem pridala moju pedoslu odpoved tak som sa isla pozriet na nove oznamka a moje tam nebolo. Uvedomila som si ze som datum dala v inej forme ako sa to ukazuje a automaticky sa to zmenilo na 2004-01-05. Takze aj ked to tam kedysi bolo teraz sa to uz vyradilo. Skusala som to zmenit a nedarilo sa mi aj admin uz som kontaktovala no panika. Tak som este posledny raz skusila a urobila som to tak ze som to zmenila a nedala som hacik na verejne a odoslala som to. Hned potom som tam ten hacik pridala aby to bolo verejne a odoslala znova a pomohlo to. Neviem preco je to tak ale vyplati sa skusit vsetko. Mel
qeta
Ahoj Mel.
Mala som podobny problem, ako ty. Tiez som zadala datum, ktory sa automaticky premenil do formatu, v ktorom sa to ukazujem na Vase oznamenie. No prenieslo sa to nejak "naopak" a tak som sice oznamenie ulozene mala, ale pod inym datumom, ako som ho hladala. Nasla som ho fakt iba nahodou, ked na mna zrazu svietilo z laveho rohu obrazovky :o).
No sme proste sikulky....
Qeta