startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Často kladené otázky - F.A.Q.

line

Prevádzka portálu
Zaregistrovala som sa, ale nemôžem sa prihlásiť. Kde robím chybu?

Pravdepodobne ste ešte neklikli na link, ktorý sme Vám zaslali v uvítacom e-maily. Ak Váš problém pretrváva, skúste nás kontaktovať e-mailom na adrese: redakcia@svadba.sk. Do e-mailu uveďte vami zvolené prihlasovacie meno a e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii.

Zabudla som svoje prihlasovacie heslo, ako mám postupovať?

V prípade, že ste zabudli svoje prístupové heslo, zašlite nám prosím e-mailom na adresu redakcia@svadba.sk žiadosť o zmenu hesla. Do žiadosti uveďte svoje prihlasovacie meno a e-mailovu adresu, novo vygenerované heslo Vám zašleme obratom.

Ako si pridám svoje fotografie do fotoalbumu?

Pridávať fotografie do fotoalbumov môže len prihlásený užívateľ. Po prihlásení si kliknete na "moje fotoalbumy" a následne kliknete na "Vytvoriť nový album".

Vyplníte názov albumu a vyberiete si sekciu, do ktorej sa Váš fotoalbum zaradí. Môžete ešte vyplniť aj popis albumu. Ak máte vyplnené tieto údaje, kliknite na tlačítko "ulož album".

Po uložení fotoalbumu sa dostanete na zoznam Vašich fotoalbumov, kde môžete pridávať svoje fotky. Kliknete na "fotky" a následne na "vložiť novú fotku". Vyplníte potrebné údaje, vložíte fotografiu a kliknete na tlačitko "Uložiť fotku". Týmto spôsobom pokračujete v pridávaní ďalších fotiek.

Ak máte vložené všetky požadované fotografie, kliknite si pod svojím profilom na "moje fotoalbumy" aby ste sa dostali na zoznam svojich fotoalbumov. Kliknite na "upraviť" a zmeňte stav albumu z "nového" na "publikovaný album", aby sa Vaše fotografie zobrazili na stránke. Potom už stačí kliknúť na "ulož album".

Čo mám urobiť, aby sa zobrazovalo moje svadobné oznámenie na úvodnej stránke?

Svadobné oznámenie je možné pridať už pri registrácii užívateľa. Stačí zadať Vaše údaje a údaje partnera, miesto a termín konania svadby a zaškrtnúť možnosť "Svadobné oznámenie". Ak ste to neurobili pri registrácii, je to možné urobiť aj neskôr. Stačí na prihlásiť pod vaším menom a heslom na našom portáli www.svadba.sk. Po nalogovaní kliknúť na "úprava profilu", vyplniť potrebné údaje (Vaše údaje a údaje Vášho partnera, miesto a termín konania svadby) a zaškrtnúť možnosť "Svadobné oznámenie".

Ak sú všetky údaje vyplnené, celkom dole sa nachádza tlačítko "aktualizujte údaje". Po kliknutí na toto tlačítko sa uložia všetky zmeny vo Vašom profile.rightend