startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia




Diskusné fórum

line

Hlavné fórum




Autor
Reakcia
MoniQ
post Pridané: 31.10.2004 01:12:44  IP: 194.1.157.20
Titulok: Nedajte sa !!!

Čaute krásky. Rozhodla som sa napísať Vám, aby ste sa nedali odradiť poznámkami typu - FÚÚ TO MÁTE EŠTE ČAS. Nie je to vôbec tak !! Ja mám svadbu v máji a keď sa niektorí dozvedeli, že si zbieram infošky - vysmievali sa mi čo tak skoro. No včera sme volali mojej vysnívanej kapele a tá mi len sucho oznámila - máj už máme plne obsadený !! A keď mi to povedala aj plánovaná náhradná kapela vtisli sa mi do očí slzi.
Našťastie ma moja rodinka na čele s miláčikom neradi vidia smutnú a tak začali chytro zháňať nové a nové kapely.Nakoniec sme sa večer vybrali do Štúrova a zajednali chalanov s perfiš hlasom a repertoárom - ale mali sme na mále !!!
Tž. si len pekne zháňajte infošky a začnite vybavovať, bo stále to dobrý koniec mať nemusí.Držme sa!!! Páá
maca-80
post Pridané: 31.10.2004 07:58:37  IP: 217.23.242.196
Titulok: (bez popisu)

Ahoj,
mna to tiez caka v maji a ide mi dost na nervy, ked mi {hlavne v svadobnych salonoch} oznamia, ze pripravy este nemaju zmysel. Som toho nazoru, ze maj je dost husty, co sa tyka svadieb, tak to chcem mat pripravene co najskor, aby sa mi potom negulali po licach slzy. Vydavam salen raz a chcem, aby to bolo to najlepsie a najkrajsie. Maca
hviezdicka1
post Pridané: 31.10.2004 08:23:56  IP: 213.81.130.182
Titulok: (bez popisu)

Suhlasim holky, i mna srdi postoj a otazka v ociach, ked sa snazim daco vybavit.....tak skoro.Prave vcera som bola vybavovat salu a ked mi povedali, ze na september! je volne uz len na moj datum, tak mi odpadol kamen zo srdca.Co keby pridem o tyzden neskor?...tak, NEDAJME SA!
aktak
post Pridané: 31.10.2004 09:30:24  IP: 195.168.63.211
Titulok: (bez popisu)

presne, nech si hovori kto chce co chce, ale co je na tom zle ked chcem mat istotu a vsetko dolezite vybavene dopredu? to mam cakat kym ma nekto predbehne? ved nas to nic nestoji ked uz teras neco vybavime, len budeme mat menej problemov potom :)
Anariel
post Pridané: 31.10.2004 12:21:19  IP: 195.80.165.84
Titulok: (bez popisu)

Presne tak ladies, NEDAJME SA!!!
Ja to mam 20.5 a v mojej sale uz mali v juni (!!!) vsetky soboty obsadene!!! Esteze to mam v piatok :o))



rightend