svadby na kľúč
svadobné šaty
svadobná obuv
svadobné kytice
svadobné prstene
svadobné oznámenia
svadobné účesy
svadobná hudba
svadobná doprava
foto-video
výzdoba
catering
hotely a reštaurácie
svadobné nápoje
pre svadobnú noc
finančný servis
netradičné služby
svadobná cesta
pre svadobný stôl
sklo-porcelán
torty a zákusky
vizáž
bižutéria-korunky
spoločenské šaty
výbava pre nevesty
starejší
svadobné stany
svadobné šaty
svadobná obuv
svadobné kytice
svadobné prstene
svadobné oznámenia
svadobné účesy
svadobná hudba
svadobná doprava
foto-video
výzdoba
catering
hotely a reštaurácie
svadobné nápoje
pre svadobnú noc
finančný servis
netradičné služby
svadobná cesta
pre svadobný stôl
sklo-porcelán
torty a zákusky
vizáž
bižutéria-korunky
spoločenské šaty
výbava pre nevesty
starejší
svadobné stany
SVADBA.SK
ISSN 1336-3360
Ročník XII., vychádza denne
redakcia@svadba.sk
© 2000-2018 Singularity, s.r.o.
ISSN 1336-3360
Ročník XII., vychádza denne

redakcia@svadba.sk
© 2000-2018 Singularity, s.r.o.
Diskusné fórum

Hlavné fórum
Autor
Reakcia
guest
Dievčatá, moja svadba sa presunula do Považskej Bystrice. Tým pádom nemám DJ, kaderníčku, kozmetičku,kyticu- a svadbu máme 9.októbra.Prosíím, ak ste niektorá z okolia Považskej Bystrice , pomôžte mi. Ja tam mám rodičov, ale nebývam tam už10 rokov a žaidne kontakty tam už nemám...Marcela
guest
Ahoj Marcela,mozno Ti trosku pomozem. Dobra kadernicka a vizazistka v jednom je Gabika Janigova (tel:0904535342),skus jej zavolat a dohodnut sa. S DJ-mi nemam skusenosti,ale mozem sa opytat. My budeme mat zivu hudbu, dvoch muzikantov (klavesy,saxofon) a DJ-a nam bude robit priatelov kolega. Neviem vsak, ci by si vystacil sam a ci vobec svadby robi.Ak mas este nejake konkretnejsie otazky, napis.
Maj sa pekne.
Barbora.
guest
Ahoj Barborka, si strašne zlatá. Naozaj som nevedela, čo robiť. Určite jej zavolam a dohodneme sa na skúške.Kde máte v Považskej svadbu vy? My v takej sklenenej reštaurácii pod Rozkvetom, bola som to pozrieť a je to celkom pekné. Kde si dávaš robiť kyticu? Počula som, že pekné robia v kvetinárstve Záhrada. Kde to prosím ťa je? Som rada, že sa tam vydáva ešte niekto:-), aspoň si poradíme.Veľmi pekne ďakujem:-)Marcela
guest
Ahojte baby, vidim ze nie sme sami kto chysta svadbu v P.B., nas to pre zmenu caka 4.9. :-) Co sa tyka kadernicky, licenia a tak dalej to vam skor poradi moja polovicka lebo ja to tam az tak nepoznam, ja sa tam len "prizenim" :-) Ale rad sa s vami podelim o skusenosti. Marian (a Maria).
guest
Ahoj Marian, tak posli svoju polovicku rychlo k netu, ak to mate zaciatkom septembra, tak uz urcite vela veci vie, tesim sa, papa, Marcela
guest
Ahoj Marcela,pozname sa, si Igorova sestra,vsak? Ja som jeho byvala spoluziacka,ktora v PB uz nepozna tiez skoro nikoho a nic,lebo ako ty,aj ja som prec uz 7 rokov.O tej vizazistke,ktoru ti poradila Barborka,som pocula same chvaly,videla som svadobne fotografie,nevesta vyzerala nadherne.My budeme mat tiez zivu hudbu,ale DJ nepoznam,skus sa spytat Igora,ci nema kontakt na Vlada Tokara,kedysi na gympli robil DJ,ci este aj teraz neviem.Prajem krasny den, a vela krasne prezitych chvil do toho osudneho dna.MAja
guest
Ahojte vsetci, ja mam svadbu v hoteli Neptun v Nimnickych kupeloch 11.9.04.Marcelka, kyticu zatial este nemam vyriesenu,ale o kvetinarstve Zahrada som tiez premyslala.Maju dokonca aj reklamu vo vyklade a podla nej sudim, ze so svad.kyticami maju fakt skusenosti.Je to oproti Zakl.umeleckej skole, resp. 1.ZS. Ja mam problem vysvetlovat tieto veci, kedze tie nazvy ulic v PB az tak nepoznam. Ak stale nevies,daj vediet.Inak v Agrosane na 5. posch. je svad.salon Perlicka, kde ti pani majitelka bude vediet dat nejake tipy. Ma kamosku kvetinarku, ktora viaze kytice doma, kvety si nakupuje sama a je fakt sikovna. Potom v obchodnom dome Banco je na poschodi nove svad.studio, kde ti daju tiez vela kontaktov. Odporucaju tam aj jednu pani z Beluse, ktora robi kytice za dobru cenu. Tam ti urcite budu vediet ponuknut niekolkych DJ-ov prip. aj ine sluzby. Ja mam kameramana p.Krečmera - 0907 742 240. Ale skus aj tychto: Jozef Remšík - 0905 216 695, Milan Turčani - 042/4329 611, Odráško Ľubo - 0903 382 045.
Zatial caute, rada sa znova ozvem, len mam vela roboty.
Barbora
guest
Ahoj Maji, s tym DJ-om si nejako poradim:-), skor sa chcem este opytat na tu kyticu.Odkial ju budes mat? Z BA ju asi doneist nemozeme, to by zvadlo, musim si ju dat spravit u nas... Tej kadernicke a vizazistke som uz volala, posobila velmi milo,dohodlisme sa na skuske, uvidime, co vymyslime:-))Aj ja vam zelam prijemne pripravy a vsetkonajlepsie.S Igim si chodila na gympel alebo na zédešku? Aj on sa bude mozno o nejaky cas zenit, ma velmi milu frajerku:-)
guest
Este kontakt na to svadobne studio v Bancu:
Svadobna agentura IVANA - 0902 882 056.
Barbora.
guest
Ahoj, no kyticu bude davat robit drahy vo Zvolene a prinesie ju v den svadby,pretoze cas na jej zohnanie v PB by asi nezostaval,ale ja vzdy kupujem kvietky bud pri lekarni v OD Tabat alebo vedla byvaleho Narodneho frontu,tam bolo super kvetinarstvo uz pocas nasich gymnazialnych rokov. Maju tam perfektne aranzerky kvetov a aj kvietky sa zdaju byt vzdy cerstve...Pekny den!
guest

Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chcem Vás poprosiť o pomoc-PB
No to je to kvetinarstvo Zahrada - vedla Nar.frontu.
Barbora.
guest

Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chcem Vás poprosiť o pomoc-PB
Skvele, velmi dakujem, snad to aj v Povazskej zvladnem:-)Marcela
guest

Titulok: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chcem Vás poprosiť o pomoc-PB
Teraz som si uvedomila, kde to kvetinarstvo je a ktore to je:-)), jasne...