startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Zmrzlina na svadobnom stole

line

svadobný stôl
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Určite ju poznáte: jahodová, vanilková, banánová, čučoriedková, kakaová, lahodne pistáciová. Zmrzlina je osviežením počas horúcich letných dní a svoje miesto si nájde i na svadobnom stole.

zmrzlinovy poharOsvieženie počas svadobnej hostiny

Svadobní hostia si najviac zapamätajú to, čo nejakým spôsobom ozvláštni svadobnú hostinu. Jedným z letných tipov je napr. zmrzlina. Je tvorená veľkým množstvom vody, má prekvapivo málo kalórií, cukru a tuku a tak bude lahodným osviežením pre svadobných hostí, rovnako ako pre ženícha a nevestu.

Kedy podávať zmrzlinu

Zmrzlinu možno podávať po niektorom z hlavných jedál. Najviac sa zmrzline potešia deti. Žiaden zákusok ani torta zmrzlinu nenahradí. Preto je dobré podávať ju vtedy, keď deťúrence ešte zdatne pobehujú a nespia kdesi „v kúte“. Ideálne sa hodí i ku káve.

Zmrzlina na viacero spôsobov

Nič nepoteší oko viac ako krásne naservírované jedlo. A čo tak fantastická jahodovo –broskyňová zmrzlina? Zmrzlina sa najčastejšie podáva vo veľkých zmrzlinových pohároch v kombinácii s ovocím a rôznymi sladkými polevami. Niekde sa podáva sólo zmrzlina, inokedy je v ponuke so šľahačkou. Ak máte špeciálne požiadavky týkajúce sa druhu, kombinácie, či spôsobu podávaniu zmrzliny, predostrite ich personálu vopred, teda v čase, keď dohadujete hlavné menu. Na sklamanie pri podávaní je zvyčajne už neskoro. I v tomto je pánom ten, kto platí. A zmrzlina môže byť príjemným letným prekvapením i na vašom svadobnom stole.

spracovala: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 21.05.2015: DodDK, re: Diskusia k článku
forum 07.07.2008: admin, Diskusia k článku "Zmrzlina na svadobnom stole"rightend