startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ženské zbrane pri hádke

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ten, kto sa aspoň raz v živote pohádal so svojou nežnejšou polovičkou, určite vo víre udalosti zachytil niekoľko slovných spojení, ktoré sú na prvé počutie trochu nelogické, ale aj napriek tomu ich vaša partnerka použije zas a znovu. Ich skutočný význam a praktický účinok vám poodhalíme práve v dnešnom článku.

Hadka_01„DOBRE“

Toto slovo ženy často používajú ako signál, že hádka skončila a od vás sa očakáva, že začnete pokorne mlčať.

„EŠTE 5 MINÚT“


Keď sa vaša polovička niekam chystá, „5 minút“ je v skutočnosti polhodina. „5 minút“ je „5 minút“ len v sobotu doobeda, kedy vám vaša polovička pridelí práve toľko času, aby ste dopozerali telku predtým, ako sa zapojíte do víkendového upratovania.

„NIČ“


Toto slovo je tichom pred búrkou. „Nič“ znamená „čosi“, kvôli čomu by ste mali stáť v pozore ako francúzsky legionár na cvičisku. Každá dobrá hádka sa začína slovom „nič“ a končí slovom „dobre“.

„NECH SA PÁČI“

Čo môže vyzerať ako zdanlivá rezignácia, je v skutočnosti vážna výstraha. Neopovážte sa urobiť to, čo ste pôvodne chceli, inak za svoju opovážlivosť tvrdo zaplatíte.

„TO JE V POHODE“

Znie tak nevinne a predsa je to jedna z najnebezpečnejších viet, aké vôbec môžete od ženy počuť. Ak je táto veta reakciou na vašu poznámku, bude „dotknutá“ dlho a bude starostlivo premýšľať o tom, ako sa vám za vašu drzosť odplatí.

HLBOKÝ POVZDYCH

Mimoslovné prejavy muži často prehliadajú a to je chyba. Konkrétne tento znamená „ty si ale somár, ani neviem prečo tu s tebou strácam čas.“

spracoval: M. P.line
line

Diskusia


forum 23.09.2008: admin, Diskusia k článku "Ženské zbrane pri hádke"rightend