startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Zažiarte s clip in vlasmi

line

svadobné účesy
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Čas plesov sa nezadržateľne blíži a isto už teraz rozmýšľate, ako vyniknúť, ako byť odlišná a nová. Šaty už isto máte vybrané. A čo účes?
-- PR článok --
clip in vlasyNechcete sa "stratiť" s jednoduchým účesom, ale naopak chcete zažiariť? Odporúčam Vám novinku, ktorá sa postupne udomácňuje už aj na Slovensku.

Clip in vlasy!

Čo to vlastne je? Ide o príčesky, ktoré si nasadíte v priebehu jednej minúty.

Sú flexibilné, ich použitie je veľmi jednoduché a v kombinácii s Vašími vlasmi, môžu vyčariť okúzlujúci účes.

Na Slovensku ich ponúka už niekoľko obchodov, hlavne internetových. Medzi prvé a najkvalitnejšie patrí interentový obchod inVlasy.sk, ktorý Vám clip in vlasy doručí už do 48 hodín. Môžete si vybrať z vyše 40 odtieňov a rôznych dĺžok.

Ak sa stránite tradičných účesov a chcete vyskúšať niečo nové a moderné, clip in vlasy sa budú určite páčiť nielen Vám, ale i ostatným hosťom na plese.

Clip in vlasy sú vhodné pre rôzne príležitosti. Taktiež môžete striedať rôzne farby a dĺžky, pretože ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Po akcii ich môžete zase odopnúť a použiť až pri inej.

Ak sa Vám clip in vlasy zapáčili a chceli by ste si prečítať o nich viac, navštívte stránku internetového obchodu inVlasy.sk, kde nájdete aj videá, fotky či postup aplikácie.

Buďte iná! Zažiarte s clip in vlasmi.rightend