startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadba od A - Z

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pozývame vás na 1. ročník svadobnej výstavy s názvom Svadba od A - Z, ktorá sa uskutoční na nitrianskom výstavisku Agrokomplex v dňoch 13. - 14. februára 2010.
banner
Výstavný areál Agrokomplex Nitra je „mekkou“ výstavníctva na Slovensku a s jeho dlhoročnými skúsenosťami a tradíciou je preto zárukou kvality. Spoluorganizátorom výstavy je svadobná agentúra Ceremony® zo Šale.

Výstava Svadba od A-Z je zameraná nielen na prezentáciu svadobných salónov a agentúr, ktoré zabezpečujú organizovanie svadieb a iných spoločenských udalostí, ale aj všetkých doplnkových služieb, ktoré sú potrebné na zorganizovanie dokonalej svadby.

Svadba od A-Z je venovaná nielen konečnému svadobnému páru, ale jej súčasťou je aj nadviazanie spolupráce medzi jednotlivými spoločnosťami, zameranými na kompletný servis k svadbám, spoločenským a firemným podujatiam. Jej súčasťou bude atraktívny sprievodný program, ktorý bude slúžiť na prezentáciu služieb a produktov jednotlivých vystavovateľov.

Vystavovateľom ponúkame možnosť prezentovať najnovšie kolekcie na rok 2010. Návštevníci majú príležitosť nájsť si v dostatočnom časovom priestore všetko pre svoj veľký deň pod jednou strechou a premeniť tak svoj sen o dokonalej svadbe na skutočnosť.

Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.agrokomplex.sk.

V Y Ž R E B O V A N I E   S Ú Ť A Ž E

V súvislosti s touto výstavou sme pre všetkých užívateľov pripravili súťaž, v ktorej každý z piatich výhercov mohol získať voľný vstup pre 2 osoby na túto svadobnú výstavu.

Súťažná úloha bola jednoduchá.

Stačilo nám napísať, v ktorých mestách sa tento rok konala alebo ešte len bude konať svadobná výstava.

Mená šťastných výhercov:

1. Ivana Kubicová, Partizánske
2. Lenka Bernáthová, Dolný Ohaj
3. Daniel Krajčík, Bojná
4. Jana Packová, Močenok
5. Katarína Rybárová, Levice

Výhercov budeme kontaktovať.

Srdečne blahoželáme

portál svadba.sk
rightend