startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Výhody svadby v zime

line

výzdoba
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak chystáte svadbu, zo všetkých ročných období si vyberiete pravdepodobne jarný, prípadne letný termín. Svadba v zime nepatrí medzi časté voľby, ale aj napriek tomu má svadba v tomto období svoje výhody a jedinečnú atmosféru.

vyzdoba zimnej svadbyFarby prislúchajúce zime

Najvýznamnejšou výhodou zimnej svadby je určite príležitosť na jedinečnú svadobnú výzdobu. V zime si na svoje prídu hlavne vyznávači tmavších farieb, ku ktorým jarná ani letná sezóna nie je príliš žičlivá. Tmavšie odtiene modrej, zelenej či purpurovej sú pre svadbu „pod zasneženou jedličkou“ ako stvorené. Čo sa vám ako prvé vybaví, keď si spomeniete na rozprávkovo zasneženú krajinu? Torta pripomínajúca snehové vločky, alebo borovicové vetvičky so šiškami zdobiace vianočný stôl, či inšpirácia pre netradičné pierka pre svadobčanov? Možností je viac ako dosť, stačí sa len na chvíľu zamyslieť a nápady sa budú sypať ako hviezdy z nočnej oblohy.

Zimná svadba nie je bežná udalosť

Keďže väčšina párov sa berie v letných mesiacoch, nehrozí vám, že by ste mali problém s preplnenou kapacitou ubytovacích zariadení, reštaurácii ani rezervovaných termínov na radnici či farskom úrade. Zimná svadba je tak jedinečnou príležitosťou nielen pre vás, ale i pre vašich svadobných hostí.

Keďže zimný čas je tradičnou dobou „mimo sezóny“, pravdepodobnosť, že sa vám podarí zjednať zaujímavú cenovú ponuku na jednotlivé služby, je viac ako veľká. Jedinú výnimku z tohto pravidla tvorí snáď iba kvetinová výzdoba, nakoľko cena kvetov v zime mierne stúpa.

Zimné pozornosti pre svadobných hostí

Zimné obdobie je bohaté aj na ponuku netradičných pozorností pre svadobných hostí. Kakao a vianočka, pestrofarebné cukrové tyčinky, medovníčky alebo aromatické sviečky sú len úzkym výberom z dostupných možností.

Jedinečné kúzlo zimy

Najcennejšou devízou zimného obdobia je samozrejme snehová prikrývka. Pohľad na zasneženú krajinu prinavráti čas detstva rozprávkou „Tri oriešky pre Popolušku“. A i keď niekedy „matka príroda“ nenadelí krásu v podobe snehového závoja, svadba v zime má svoje jedinečné čaro.

spracoval: M. P.line
line

Diskusia


forum 27.11.2007: admin, Diskusia k článku "Výhody svadby v zime"rightend