startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Vydala sa Andrea Verešová

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Andrea Verešová a jej snúbenec, český právnik Daniel Volopich, si povedali svoje "áno" v sobotu 10. marca na zámku Kynžvart neďaleko Mariánksych lázní.
Slovenská modelka a Miss 1999 sa vydávala v bielych šatách od dizajnéra Manuela Motu, ktoré boli šité na mieru, keďže v súčasnoti je už v piatom mesiaci tehotenstva. Svedkyňou bola Andreina sestra Alexandra, ktorá je rovnako v piatom mesiaci tehotenstva. Čo sa týka "svedectva", teraz si vymenili úlohy lebo na Alexandrinej svadbe bola svedkyňou práve Andrea.

Medzi pozvanými hosťami nechýbala Iveta Bartošová, Ivana Christová s Robom Beňom a Libor Bouček. Po obrade sa mladomanželia a svadobní hostia presunuli do luxusného hotela Esplanade. Tu sa mohli pohostiť na bohatom svadobnom menu a zabaviť sa pri vystúpení Dary Rolins, Terezy Kerndlovej alebo cimbalovej hudbe. Neskôr bola pre prítomných hostí pripravená diskotéka.

Aj keď Andrea a Daniel chceli svoju svadbu utajiť pred fotografmi, nakoniec sa im to aj tak nepodarilo. Dokonca pri odchode zo svadobného obradu jeden z prítomných bodyguardov rozbil rukou čelné sklo fotografa jedného bulvárneho denníka.rightend