startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Vyberáte zásnubný prsteň či obrúčky?

line

svadobné prstene
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Nájsť človeka, s ktorým chcete stráviť zvyšok svojho života je naozaj úžasné a aj vzácne. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa zasnúbenie či svadba spájajú s prsteňmi zo vzácnych kovov. Ak ste aj vy našli osobu, o ktorej ste presvedčení, že je tá pravá, tak už dlho neváhajte a odvážte sa jej to povedať aj veľavravným šperkom.
-- PR článok --
pr-mk-goldNa to, aby bolo požiadanie o ruku dokonalé, nie je potrebných veľa vecí. V takomto okamihu totiž muž zvyčajne veľmi dobre vie, čo partnerku príjemne naladí a poteší. Na základe tohto určite vyberiete vhodné miesto na túto dôležitú udalosť. A ak ste si predtým poprezerali všetky krásne zásnubné prstene, iste ste vybrali taký, ktorý vašu nastávajúcu očarí. Teraz už bude len stačiť vystihnúť tú správnu chvíľu, pokľaknúť na koleno a vysloviť tú otázku. Uvidíte, že ak ste všetko spravili správne, dočkáte sa kladnej odpovede a možno aj nejakých tých sĺz šťastia.

Je pravda, že muži mávajú s výberom šperkov problémy, no ak ste zvládli výber zásnubného prsteňa, už vás čaká len niečo príjemnejšie, a to výber svadobných obrúčok s vašou partnerkou. Svadobné obrúčky majú symbolizovať vašu večnú lásku a spojenie, a preto je dôležité, aby sa vám páčili obom. V dnešnej dobe to však vôbec nie je problém, keďže sortiment obrúčok je naozaj rôznorodý. Vybrať si tak môžete z obrúčok z bieleho i žltého zlata, ale i z iných vzácnych kovov. Všetko záleží len od vašich preferencií.

Dnes už nie je ani také dôležité, aby boli obrúčky presne rovnaké. V súčasnosti sa skôr preferuje určitá odlišnosť medzi dámskou a pánskou obrúčkou, ktoré však nejaký prvok podobnosti spája. Vďaka tomu si môže každý z budúcich manželov vybrať obrúčku, ktorá sa mu naozaj páči. Ak napríklad vy chcete jednoduchú obrúčku z bieleho zlata s nejakým pásikom a vaša partnerka niečo zaujímavejšie, môže si vybrať prsteň rovnakého typu a nechá si ho doplniť napríklad o kamienky, čo je dnes veľmi moderné.

Ak vás teda čaká takáto milá povinnosť vyberania tých najdôležitejších šperkov vo vašom živote, tak sa môžete obrátiť na zlatníctvo MK GOLD, kde nájdete široký sortiment zásnubných prsteňov i obrúčok vysokej kvality.rightend