startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Vlasy korunou krásy

line

svadobné účesy
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Nielen šaty, ale aj vlasy robia človeka. Práve tak ako oblečenie dotvára osobnosť, tak vlasy sú výrazom celkového prejavu. Spoločne s mejkapom, zosúladením šperkov a vhodným výberom šiat, dotvárajú celkový obraz. Preto vám dnes prinášame niekoľko rád ako dosiahnúť, aby sa vlasy stali korunou krásy.
banner

uces_01Zvoľte správny typ účesu

To najdôležitejšie, čo je potrebné zvážiť pri voľbe účesu, je typ tváre. Pri rozhodovaní je dôležité zvážiť náročnosť a čas, ktorý je potrebný na jeho každodennú úpravu. Účes by mal plne vyhovovať vášmu životnému štýlu.

Nebojte sa zmeny

Ak nosíte príliš dlho jeden a ten istý typ účesu, je najvyšší čas na zmenu. Nebojte sa experimentovať. Okolie vašu snahu určite ocení. Tak ako dlhé vlasy majú svoje čaro, rovnako sexi môžu pôsobiť i krátke vlasy v modernom strihu. U dlhších vlasov je potrebné končeky vlasov pravidelne zostrihávať. „Trendy“ sú účesy, ktoré sú prirodzené, krásne a žiarivé v každom ročnom období.

Oživte vlasy farbou

Nová farba posilní výraz vašich vlasov. Vyberte si farbu podľa aktuálnej nálady, ktorá vyzdvihne ich objem a krásu. Zmenou môže byť i zosvetlenie, ľahký melír, či predĺženie vlasov. Dominantnou v škále farieb je momentálne hnedá, v kombinácii s karamelovou.

Poskytnite svojim vlasom dostatočnú starostlivosť

Neumývajte vlasy príliš často. Prirodzený tuk z vašej pokožky vo vlasovej časti dodá vlasom lesk a tvarovateľnosť. Pri starostlivosti o vlasy je nesmierne dôležitý správny výber vlasovej kozmetiky. Široká škála šampónov, kondicionérov a vlasových krémov zaručuje maximálnu starostlivosť o vaše vlasy.

Doprajte si krásne vlasy

strihanie vlasovPríliš veľa tužidiel a iných produktov, ktorých jediným cieľom je udržať vlasy na mieste, môže vaše vlasy urobiť tuhými a neatraktívnymi. Vlasy by mali vždy pôsobiť voľne a vzdušne. I na zväčšenie objemu vlasov sú určené špeciálne produkty, ktoré držia tvar, no zároveň pridávajú objem. Nuž doprajte si krásne vlasy.

Prirodzene kučeravé vlasy

Využite prirodzené kučeravenie vašich vlasov. Ak máte kučeravé vlasy a denne sa ich snažíte narovnať, aby ste našli svoj ideálny účes, skúste zmeniť názor. Budťe hrdá na svoje kučery a prispôsobte im aj výber svojho účesu. Bude to pre vaše vlasy určite zdravšie.

Pridajte lesk a vôňu do svojich vlasov

Žiarivo lesklé vlasy vzbudzujú pozornosť. Suchým vlasom dopomôže k navráteniu ich žiarivého lesku zábal spojený s malým relaxom. Nezabúdajte, že krásu vašim vlasom dodávate aj „zvnútra“.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 09.10.2007: admin, Diskusia k článku "Vlasy korunou krásy"rightend