startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Vianočné a Novoročné vinše

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pár prianí, ktoré v srdci máme, s láskou navzájom si dáme. A tak pár tipov prinášame práve vám, aby ste na svojich priateľov nezabúdali a všetko najlepšie im do Nového roku priali. Nech sa páči.
vianocny stromcekDo Nového roku veľa šťastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo je jej málo a veľa všetkého, čo by za to stálo.

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný Nový rok.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú vôľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí sa, čo tešilo, nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď ku šťastiu je len krok, prajeme Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj Teba. Každú slzu - kvapôčku, premení on na vločku. Ježiškovi pošepnem, nech Ti na vianočný deň, splní ten najtajnejší sen a na Silvestrovskú noc, nech má takú moc, že vykúzli ti hoc, šťastie a lásku na celučičký rok.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále. Nový rok nech pomaličky vsunie šťastie do kapsičky, aby nespravili ste chybný krok, pre celučičký ďalší rok.

Šťastné sviatky Vianočné, krásne čaro polnočné, na Silvestra istý krok a s ním šťastný Nový rok.

Za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka, zľahulinka, v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.

Želám Vám kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

Nech vianočný zvonček Vám šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne, ako sa hviezda ligoce, tak nádherné Vám prajem Vianoce.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca prekrásne Vianoce.

sampanskeRadosť a šťastie, krásu a nehu, nech Ti prinesie vianočný sen. Posielam Ti ho po vločkách snehu, zachyť ho v dlaniach v ten zázračný deň.

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj. Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá. Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločne, krásne sviatky vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.

Nech tichá hudba veselosti vám počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci vám šťastie a lásku prinesie.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detský smiech. Už sa stromček ligoce, prajeme krásne Vianoce!

Želám ti pod stromčekom to, čo ty mne. Tak si to dobre rozmysli!

Krásne Vianoce chcem vám priať, aby mal človek človeka rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Krásne a požehnané vianočné sviatky praje vám i všetkým vaším blízkym www.svadba.sk.

spracovala: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 24.12.2008: admin, Diskusia k článku "Vianočné a Novoročné vinše"rightend