startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Včera áno, dnes už nie

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Podľa včerajších bulvárnych informácií, sa Kate Moss vydala za Petea Dohertyho v thajskom letovisku Phuket. Dnes tieto informácie modelkin hovorca poprel.
Podľa denníkov The Sun a Daily Mirror, ktoré priniesli aj nejasné fotografie páru, sa neformálny budhistický obrad konal v záhrade luxusného hotela, v ktorom boli ubytovaní. Svadba sa vraj uskutočnila hneď v prvý deň nového roka. Manažér hotela nechcel správy o svadbe ani potvrdiť ani vyvrátiť. Podľa jeho slov je ich zásadou ochrana súkromia ubytovaných hostí.

Včera teda všetko nasvedčovalo tomu, že Kate Moss a Pete Doherty sa stali manželmi. Veď bulvár dokonca informoval, že svadobné šaty "nevesty" pochádzali z dielne dizajnéra Johna Galiana. Neboli to však klasické biele svadobné šaty ale večerná róba. "Ženích" mal byť oblečený v čiernom obleku s klobúkom na hlave.

Hovorca modelky informácie o svadbe poprel s tým, že síce obaja v Thajsku boli, ale len na dovolenke. Žiadna svadba sa v Thajsku nekonala. Aj keby sa táto svadba uskutočnila, v Anglicku by toto manželstvo nebolo legálne. Minulý týždeň sa dokonca hovorilo o tom, že "malá" svadba bude 29. decembra na radnici v Londýne a potom veľká oslava 18. decembra na Ibize. Nejaký čas predtým bol termín svadby stanovený na 16. január 2007, teda na deň 33. modelkiných narodenín. Dnes je vraj zaručene pravdivou správou to, že svadba bude 18. januára na londýnskej radnici.rightend