startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
V blízkosti tiel

line

po svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Košieľky jemné, očarujúco zvodné, zdobené výšivkami či tylom. Ako zvodne budú pôsobiť na vašom tele, keď do nich vkĺznete tesne pred spaním. Žeby sme išli spať? Kdeže. Ideme oceniť krásu ženského tela, ktorá teraz patrí vám.

svadobna nocPod rúškom noci

Ste krátko po svadbe a vaše radovánky ešte len začínajú. Vychutnávate si ich naplno? Svadobná noc bola krátka, ale pred vami je mnoho nocí, počas ktorých budete patriť jeden druhému.

Ak chcete svojho miláčika skutočne rozvášniť, priesvitná nočná košieľka s krásnym županom v chladivom saténe je tá najlepšia zbraň. Pár kvapiek dráždivého toaletného parfému, tajomný úsmev, zvodný pohľad a v okamihu zabúdate na čas. Posteľ roztápajúca sa v šere začínajúceho večera, pohár šampanského, intímne svetlá, dotyky prechádzajúce telom... že stačí? Veď ste dávno dospelí :-)) Ak teda nejde o susedu, ale o manželku, potom je všetko v poriadku. Teraz patríte sebe navzájom. Tak si to užívajte naplno.

Miláčik, ľúbim ťa

Vraví sa, že sex začína v hlave. Na milovanie sa teda treba pripravovať po celý deň. Usmievate sa? Skúste zavolať svojej manželke. Povedzte jej, že ju ľúbite. Že to s ňou nič nespraví? Pochybujem. Nie je nič krajšie ako sladké slová lásky. Aspoň teda pár mesiacov po svadbe. Neskôr možno viac zaúčinkuje prsteň, alebo kytica. Teraz však postačí „miláčik, ľúbim ťa“.

More plné nápadov

Chvíle intímneho zblíženia patria vám. Manželstvo nie je len o starostiach, ale i o radostiach. A tie prinášajú skutočne nádherné chvíle. Tie si môžete vychutnať kdekoľvek. Nielen doma, ale i na dovolenke, alebo počas víkendu, ktorý bude patriť výlučne vám. Ide leto, príroda ponúka milión možností. A nielen ona. Ale i chalupa, či vyhliadková loď, ktorá môže byť krásnou predohrou v ríši vašej fantázie. Ako sa budete navzájom rozmaznávať, chvíle strávené v objatí tiel budú určite stáť za to.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 16.05.2008: admin, Diskusia k článku "V blízkosti tiel"rightend