startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Uma Thurman sa zasnúbila

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Podľa potvrdených informácií sa Uma Thurman zasnúbila so svojím švajčiarskym priateľom.
banner
Herečka, ktorej meno si viacerí spájajú hlavne s filmom Kill Bill, randila so švajčiarskym bankárom Arpadom "Arkim" Bussonom len od tohto leta. Aj kvôli tomu bola šokovaná, no zároveň potešená ponukou, ktorú dostala od Arkiho pred týždňom.

Zdroj blízky "čerstvo" zasnúbenému páru uviedol: "Sú spolu len pár mesiacov, ale Arpad bol rozhodnutý "zlomiť" Umu tak rýchlo, ako to len bude možné. Tvoria spolu skvelý pár a sú jeden do druhého beznádejne zamilovaní."

Uma (37) a Arpad (44) randia spolu od júla, kedy sa stretli počas jednej párty v Taliansku. V auguste sa spolu už verejne ukázali v New Yorku a minulý týždeň v Londýne.

Uma bola vydatá už dvakrát. V rokoch 1990 - 1992 za herca Garyho Oldmana a v roku 1998 sa vydala za herca Ethana Hawkea. Z manželstva s Ethanom má 2 deti, 9-ročnú dcéru Mayu Ray a 5- ročného syna Levona Roana. V roku 2004 požiadala Uma o rozvod.

Arpad sa v roku 2005 rozišiel so supermodelkou Elle Macpherson, s ktorou randil 10 rokov. Z tohto vzťahu má Arpad dvoch synov.rightend