startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako zladiť účes s typom svadobnej oslavy

line

svadobné účesy
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Najbežnejším slávnostným účesom pre večernú svadobnú oslavu je práve ten, v ktorom sa ako nevesta cítite najpohodlnejšie. Od jednoduchého do hladka upraveného uzla, až po zložité umelecké diela z niekoľkých desiatok spletených pramienkov a kučierok doplnených ihlicou či drobnou bižutériu. Vo všeobecnosti platí, že vlasy nevesty na formálnej a veľmi formálnej oslave by nemali padať na plecia. Cieľom je elegantný až kráľovský vzhľad.
banner

Svadobny uces_02Formálna svadobná oslava

si tiež vyžaduje upravený účes. Ešte pred niekoľkými rokmi boli najžiadanejšími účesmi pre túto príležitosť hladké ofiny a drdole. Zaujímavý je však aj kompromis pol na pol, keď je čas vlasov upravená a časť voľne splýva po stranách. Tento typ účesu sa ako zlatá stredná cesta hodí pre formálnu aj neformálnu svadobnú oslavu.

Poloformálna svadobná oslava

Účes pre tento typ svadobnej oslavy nemá v podstate žiadne obmedzenia. Ak chcete mať vyčesané vlasy, voľte spomedzi jednoduchých účesov. Ani voľne splývajúce vlasy nie sú v tomto prípade prekážkou, ale nezabúdajte na primeranú úpravu. Rozstrapatený účes neznamená zanedbaný a rovný neznamená plochý. Skúste niečo v štýle uhladeného pážaťa alebo naopak rebelky alebo si jednoducho nechajte urobiť perfektne vyformované kučery.

Neformálna svadobná oslava

Nevyžaduje si špecifický štýl účesu, ale Vaše vlasy by mali byť v každom prípade upravené. Vlasy môžete mať jednoducho vyfúkané alebo v prípade, že dáte prednosť zložitejšiemu účesu, môžete si vybrať štruktúrovaný cop alebo voľnejší francúzky cop s niekoľkými voľnými prameňmi vlasov.

Svadobná oslava na pláži

Plážový svadobný obrad je vynikajúcou príležitosťou pre rôzne typy voľných účesov. Voľne splývajúce vlasy lepšie znášajú vrtochy veterného počasia a v kombinácii so šatami bez ramienok sú bezkonkurenčne romantickým riešením. Čím jednoduchší účes, tým lepšie. Nič nepokazí ani niekoľko kučier ale rozhodne by ste sa pri mori mali vyhýbať zložitým účesom.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 17.04.2007: admin, Diskusia k článku "Ako zladiť účes s typom svadobnej oslavy"rightend