startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vzdušná vlečka Vašich svadobných šiat osvieži miesto svadobného obradu a rovnaký závoj bude skrývať aj pozornosti pre svadobných hostí. U každej pravej romantickej nevesty by sme určite našli šperkovnicu plnú spomienkových predmetov, fotografií a listov od snúbenca a čo nevidieť už od manžela.

Stastni novomanzelia_02Váš štýl

Vzletný, pestrý a éterický to sú slová, ktoré dobré charakterizujú Váš vkus. Čipkovaná blúzka je čosi, čo Vám ani vo všedný deň nie je cudzie. Naberané rukávy, šaty „cisárskeho“ strihu, tyl a šifón, sú látky, ktoré vo vašom šatníku nemôžu chýbať rovnako ako jemné šaty s kožušinovým golierom, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej rozprávky o princeznách. Vlasy Vám často splývajú po pleciach a chrbte, nechávate ich unášať vetrom, alebo ich zdobia bohaté kučery.

Čomu dávate prednosť

Kedže rada cestujete na romantické miesta, nedáte dopustiť na vône s exotickým nádychom kokosového oleja, či letných gardénií a čokoľvek čo pripomína tajuplné a exotické miesta, kde ste už boli, alebo sa tam raz určite chcete dostať. Ak ste blondínka, páči sa Vám koralovo modrý mejkap, ak ste brunetka, dávate prednosť hnedej. V každom prípade, nepohrdnete ružovým odtieňom pier, ktorý dobre ladí s odtieňom Vašej pokožky. Uchvacujú Vás kvetinové vône a bohato zdobené látky.

Váš vzhľad vo svadobný deň

V najromantickejší deň vo svojom živote chcete prirodzene vyzerať čo najlepšie. Vláčna pokožka, výrazné oči a jemné pery sú na Vás najvýraznejšie. K tomu pekne vyčesané vlasy zopnuté brošňou s voľnými pramienkami vlasov prípadne doplnené baretkou ozdobenou drobnou bižutériou.

Alebo si poviete, že svojho ženícha prekvapíte vodopádom dlhých kučier v štýle „som tvoja princezná“. Ako svadobnú vôňu si môžete vybrať niečo jednoduché ale pôsobivé - jemná vanilka s trochou jazmínu – niečo v štýle aromatickej lampy, ktorá určite nechýba na Vašom nočnom stolíku, aby Vám spríjemňovala zaspávanie.

autor: M. P.

Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Retro nevesta
Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody
Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelka


line
line

Diskusia


forum 15.12.2006: admin, Diskusia k článku "Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta"rightend