startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Aký ste typ nevesty? - Retro nevesta

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Búrlivé 20. roky minulého storočia priniesli zo sebou aj "novú krv". Hnutie mladých žien, ktoré počúvali jazzovú hudbu, nosili krátke sukne, husté hrivy, pili tvrdý alkohol a fajčili cigarety na dlhom nástavci. V angličtine im prischla prezývka "flappers".

retro-nevestaVáš štýl

Čo bolo v móde kedysi, príde zas. To je motto retro nevesty. Nakoniec, prečo sa nechať obalamutiť komerciou, ktorá má podenkovú, teda chvíľkovú životnosť, keď existuje niečo dlhodobo osvedčené. Retro nevesta pravdepodobne má svoju obľúbenú historickú epochu. Možno 20-te roky okázalej nezávislosti na spoločenských konvenciách alebo 60. roky, poznačené nástupom rockovej hudby. Veď na tom nemusí byť nič zlé, tak prečo sa neinšpirovať?

Čomu dávate prednosť

Mydlo a voda udržali pokožku starej mamy čistú a vláčnu a rovnakého pravidla sa držíte aj Vy. Ďalším z Vašich pravidiel je, že rúžov s červeným odtieňom nikdy nemáte dosť a úprimne žasnete nad svojimi rovesníčkami, ktoré práve objavili, že krvavo-červené pery sú často tou najkrajšou cestou k úspechu.

Váš vzhľad vo svadobný deň

Vždy ste o krok vpred pred módnymi trendami práve tým, že dobre poznáte svoju obľúbenú epochu a dokážete ju skĺbiť s tým, čo je práve v kurze. To sa týka aj zladenia svadobných šiat s Vaším mejkapom. Výrazné pery a zvodné oči sú Vašou najväčšou prednosťou. O vzor pre extravagantný účes sa postará niektorá z Vašich obľúbených herečiek retro éry s výdatnou pomocou kozmetických prípravkov. Posledným doplnkom je výrazný parfum akým je povedzme "Chanel No. 5" alebo "Shalimar".

autor: M. P.

Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody
Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelka


line
line

Diskusia


forum 13.12.2006: admin, Diskusia k článku "Aky ste typ nevesty? - Retro nevesta"rightend