startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelka

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Dodržiavanie pravidiel Vám bolo vždy cudzie. Odjakživa ste dávali najavo svoju nezávislosť na „tradičných“ hodnotách. Robíte vždy presný opak toho, čo väčšina ľudí vo Vašom okolí. Jednoduché povedané, ste v niektorých veciach rebelkou.

cervenovlasa-nevesta_tsp101375243Váš štýl

Vás ironický a nekonvenčný postoj k životu môže v praxi znamenať punkový účes a o mesiac neskôr vysokú parochňu. Ste jednoducho nevyspytateľný živel, o ktorom nikto nedokáže povedať, čo bude robiť za mesiac alebo o pol roka.

Čomu dávate prednosť

Keďže ste „nočným vtákom“ a vracať sa domov krátko pred úsvitom nie je pre Vás nič nezvyčajné, dôkladné ošetrovanie vašej pokožky je naozaj na mieste a pomôže zakryť veľa prehreškov proti vlastnému zdraviu. Čo sa týka líčenia, budete pravdepodobne chcieť aplikovať základný mejkap čo najbližšie k mihalniciam, prípadne zvoliť dráždivé očné tiene. Prečo sa obmedzovať len na hnedú či sivú, keď existuje toľko pestrých purpurových a fuksiových odtieňov farieb, ktoré len čakajú na svoje objavenie? Aj v prípade, že máte jemné mihalnice, nebojte sa s nimi experimentovať - ohýbať ich a pokrývať aj niekoľkými vrstvami maskary.

Váš svadobný vzhľad

Keďže sa chystáte na veľkú oslavu s rodinou a priateľmi, použite očný mejkap, ktorý dôkladne zakryje skutočnosť, že ste toho v predošlú noc veľa nenaspali. Biela obrysová ceruzka rovnako dobre zamaskuje od únavy červené oči a opticky ich zväčší. K Vašim životným heslám rovnako patrí „čím väčšia hriva, tým menej času na ňu mám“ a keďže často meníte účesy, aspoň na svadobný deň by ste si mali vybrať niečo, nad čím sa budete môcť usmiať, aj keď si budete listovať v svadobnom albume o 10 - 20 rokov neskôr. Pižmové vône Vašich parfumov sú častým dôvodom úsmevu na perách Vášho partnera, tak si nejakú podobnú vyberte aj pre svadobný deň.

autor: M. P.

Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Retro nevesta
Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody
Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta


line
line

Diskusia


forum 18.12.2006: admin, Diskusia k článku "Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelka"rightend