startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Keďže chcete milovať svojho budúceho manžela v každom ročnom období až do konca života, aj Vaše svadobné prípravy odrážajú skutočnosť, že príroda pre Vás veľa znamená a aj Váš budúci manžel dokáže Vašu prirodzenú krásu patrične oceniť.
banner

nevesta a vyhlad na priroduVáš štýl

Nič Vás nedokáže uchvátiť viac ako dobrodružstvo pod šírim nebom, či objavovanie skrytých turistických chodníčkov na ceste k nepreskúmanej hore. Rovnako si neviete predstaviť väčšiu nudu ako je vysedávanie pred zrkadlom a experimentovanie s obsahom kozmetického kufríka. Jediným kompromisom, na ktorý kvôli svadobnému dňu pristúpite, je kúpa farebného balzamu na pery kvôli lyžovačke počas medových týždňov.

Čomu dávate prednosť

To, že nemáte plnú kabelku kozmetických „zlepšovákov“ ešte neznamená, že by ste nemali po ruke pre prípad núdze pár obľúbených medikamentov z lona matky prírody. Veď aj tie najväčšie milovníčky prírody občas potrebujú zvliecť „starú kožu“ a zažiariť mladosťou. Kozmetické mydlá s obsahom aloe či harmančeka udržia Vašu pokožku zdravú a prirodzene krásnu a Vám nie sú vôbec proti srsti rovnako ako zmes medu, banána a jahôd ako domáca pílingová kúra.

Po dlhom dni strávenom na pešej alebo bicyklovej túre či v športovom bazéne, si radi doprajte „rozmaznávanie“ v levanduľovom kúpeli a ošetrenie vysušenej pokožky v aloe vera. To je Vaša predstava dokonalého odpočinku. Užívajte si ju plnými dúškami, ale vo svadobný deň by ste nemali celkom zabúdať na nejaký hoci len minimálny mejkap. My vieme, že pre Vás nie je každodennou záležitosťou.

Váš vzhľad vo svadobný deň

Ľahké podkladové líčenie dodá Vašej pokožke žiarivý lesk a trocha gélovej červene na líčka Vám môže dodať dojem, že ste sa práve vrátili zo slnečného výletu v horách alebo z windsurfingu. Jedna vrstva prirodzenej maskary dodá Vašim mihalniciam prirodzený lesk a bude dobre vyzerať aj na svadobných fotografiách. Vlasové spreje a tužidlá? Vieme, že to pre Vás nie je prirodzená vec, ale aj Vaše vlasy potrebujú trochu lesku či už z kvalitného kondicionéra alebo rastlinných výťažkov. A čo Vaša svadobná vôňa? Príjemná kvetinová alebo citrusová vôňa je vhodným doplnkom prirodzenej krásy, ktorá je Vám vlastná.

autor: M. P.

Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Retro nevesta
Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelkaline
line

Diskusia


forum 14.12.2006: admin, Diskusia k článku "Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody"rightend