startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Áno, svadobný deň je o láske, romantike a záväzku. Rovnako však platí, že v tento deň chce každá nevesta vyzerať pri svadobnom obrade čo najlepšie a to nielen kvôli pozvaným hosťom ale aj kvôli svadobným fotografiám či videozáznamu, ktoré raz možno uvidia aj budúci potomkovia. Určite tak nebude na škodu, keď sa na chvíľu zamyslíte nad tým, čo Vás ako budúcu nevestu najviac charakterizuje.
banner

Nevesta s kyticou 2Váš vkus:

Málokedy sa necháte strhnúť najnovšími módnymi trendmi ale vždy dokážete svoj výzor elegantne upraviť zladením základných prvkov. To vám dokonale postačuje, keďže sa spoliehate na časom preverené klasické postupy. Výsledok? Nadčasový vzhľad a dokonalá elegancia.

Vaša predstava nevesty

Pretože máte rada poriadok, vo Vašom kozmetickom kufríku by sme našli len kozmetiku osvedčených značiek, kazetu s očnými tieňmi, niekoľko rúžov a niekoľko prípravkov na pekné líčka a žiarivé oči. Čo iný považujú za luxus, je pre klasickú nevestu každodenným chlebom. Kozmetika tváre, manikúra či pedikúra sú povinnosťou, nie pôžitkom vyhradeným pre zvláštne príležitosti. Obvykle očakávate len to najlepšie – od života, od svojho partnera, aj svojej kozmetiky.

Svoj svadobný deň začínate s ľahkým základným líčením bez olejových prísad s ľahkým pudrovým pohladením, čo samo o sebe uvedie vašu "úpravu" do stavu dokonalosti. Potom nasleduje trocha kozmetického gélu, ktorý dodá Vášmu líčeniu prirodzený lesk, ktorý akoby vychádzal zvnútra a nezostáva len na povrchu.

K očiam sa Vám hodí tesne opísaná hnedá obrysová ceruzka a čierna maskara, takže si vlastne nikto ani nevšimne, že nosíte mejkap. Posledným krokom k dokonalosti je lesk na pery obtiahnuté ceruzkou pleťovej farby. Rovnaká farba rúžu spôsobí, že Vaše pery budú prirodzené a neodolateľné po celý svadobný večer. Nech sa už rozhodnete pre hladký účes alebo účes do uzla, Váš veniec slávy bude len ďalším zdôraznením prirodzeného pôvabu a elegancie, ktorá vás charakterizuje.

autor: M. P.

Aky ste typ nevesty? - Retro nevesta
Aký ste typ nevesty? - Milovníčka prírody
Aký ste typ nevesty? - Romantická nevesta
Aký ste typ nevesty? - Nevesta rebelka


line
line

Diskusia


forum 12.12.2006: admin, Diskusia k článku "Aký ste typ nevesty? - Klasická nevesta"rightend