startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Trendy vo svete svadobných prsteňov

line

svadobné prstene
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Gratulujeme! Zásnuby máte úspešne za sebou a teraz prichádza na radu výber svadobných prsteňov. Pokiaľ hľadáte niečo originálne, nebude to žiadna hračka, ale my vás v tom nenecháme. Rozlúčte sa s klasickými šperkmi a poďte sa s nami pozrieť na najúchvatnejšie trendy posledných rokov, ktoré ovládli svet svadobných obrúčok.
-- PR článok --

Svadobné sety

Vo svete šperkov zavládol trend vrstvenia a kombinovania. Túto módnu vlnu nasledujú i moderné nevesty, ktoré už nechcú len prekrásny šperk, ale taký aby sa svadobná obrúčka ľahko kombinovala i s ďalším šperkom. Najlepším variantom je, keď sa k sebe skvelo hodí svadobný i zásnubný prsteň, takže ich nevesta môže bez obáv nosiť obidva naraz na jednom prste. Preto boli stvorené svadobné sety, ktoré obsahujú zásnubné i svadobné prstene. Tie sú vytvorené v rovnakom dizajne, takže sú skvelo zladené a dokonale pripravené na ďalšie kombinovanie a vrstvenie.

PR-svadobne-prstene-eppi-01

V štýle vintage

Ak máte radi retro štýl, môžete sa inšpirovať i pri výbere svadobného prsteňa. Nevesty prstene v štýle vintage milujú, pretože vyzerajú elegantne a zároveň romanticky. Šperky vo vintage štýle sú navyše dôkazom toho, že šperk s originálnym dizajnom je krásny a trendy i po mnoho rokoch. S takým zlatým prsteňom urobíte ohromný dojem kedykoľvek i keď sa svetom šperkov bude preháňať kadejaká módna vlna.

PR-svadobne-prstene-eppi-02

Kombinácie rôznych kovov

Už dávno neplatí, že musíte nosiť šperky striktne z jedného typu kovu. Kombinovanie sa stalo tak obľúbené, že ani šperky rôznych farieb už nie sú tabu. Klasický zásnubný prsteň z bieleho zlata tak rozžiarite vďaka romantickej svadobnej obrúčke z ružového zlata. Odvážne dámy môžu pridať i šperk zo žltého zlata a vytvoriť originálny dúhový doplnok.

PR-svadobne-prstene-eppi-03

Farebné prstene

Farby vyjadrujú radosť zo života a spestrili i svet svadobných prsteňov. Ak chcete svadobný prsteň čo najviac prispôsobiť svojim predstavám, rozhliadnite sa po originálnom šperku s drahokamami vašej obľúbenej farby. Farebné drahokamy a diamanty sa skvelo hodia do takzvaných eternity prsteňov, ktoré vyjadrujú nechradnúcu večnú lásku plnú radosti a šťastia, po ktorej túži každý zamilovaný pár.

PR-svadobne-prstene-eppi-04rightend