startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Tom a Katie sú už manželia

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Hviezdny pár si sľúbil lásku na celý život v sobotu 18. novembra pred 150 hosťami na zámku v Tiliansku pri jazere Bracciano. Potvrdil to hovorca páru Arnold Robinson.
Medzi pozvanými hosťami nechýbali Will Smith s manželkou, Brooke Shields, Victoria Beckham, Jennifer Lopez s manželom Marcom Anthonym, Jim Carrey a Jenny McCarthy. Nevestu odprevadil k oltáru jej otec Martin. Obradu, ktorý sa konal pri západe slnka a odslúžil ho predstaviteľ scientologickej cirkvi, sa zúčastnili aj Tomove deti Isabella a Conor. Svedkom na obrade bol Tomov najlepší priateľ David Miscavige, hlava scientologickej cirkvi. Nevestina sestra bola jej prvou družičkou.


Po výmene svadobných obrúčok od Cartiera nasledoval "prvý manželský bozk". Tento bozk opísal módny návrhár Armani ako "nekonečný", pri ktorom už začali niektorí hostia kričať "STOP". Hostia si okrem rôznych jedál pochutnali aj na päťposchodovej torte z bielej čokolády. Počas svadobnej hostiny potešil svadoných hostí svojim spevom Andrea Bocelli.    rightend