startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Tipy na jesenný svadobný mejkap

line

make-up
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Máme tu jeseň a s ňou aj tipy na mejkap pre všetky nevesty, ktoré sa chystajú vydávať práve v čase babieho leta a padajúceho lístia. Hoci sa počasie postupne mení, ponúkame Vám zopár rád ako vyzerať vo svoj svadobný deň v tomto ročnom období čo najkrajšie.
  • MascaraVode odolná očná špirála bez ohľadu na počasie.
  • Hnedá obrysová ceruzka sa hodí pre každú príležitosť, pri rozumnom použití vyzerá prirodzene a jej efekt sa dá umocniť použitím vo vrstvách. Vyberte si ten svoj spôsob a vychutnajte si ho.
  • Dajte prednosť teplým červenkastým odtieňom pred chladnými fialovými či ružovými. Ponárali ste sa ako dieťa do napadaného lístia s lícami ružovými od prvých mrázikov? Pokúste sa túto predstavu preniesť do reality.
  • Dodajte svojím perám hĺbku. Použite obrysovú ceruzku, ktorá sa čo najviac blíži prirodzenej farbe vašich pier, alebo je len nepatrne ale naozaj len o málo tmavšia a až po nej naneste svoj obľúbený rúž.
  • Použite krémový alebo práškový lesk na líca a kľúčne kosti. Stačí jemne posypať, nie že to preženiete. V tomto ročnom období tento trik pôsobí mimoriadne vzrušujúco.
  • K menej výrazným perám sa hodí výrazné obočie, na to netreba zabúdať. Ak je to potrebné, dajte si ho upraviť v kozmetickom salóne, aby ste vo svadobný deň vyzerali čo najpôsobivejšie.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 13.10.2006: admin, Diskusia k článku "Tipy na jesenný svadobný mejkap"rightend