startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Výhody teflónových obrusov oceňujú stovky spokojných klientov

line

svadobný stôl
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Polyesterové obrusy preferuje už väčšina hoteliérov a reštauratérov.
-- PR článok --

Dobré jedlo znamená pre väčšinu z nás jednu z najpríjemnejších častí dňa. Je to čas na zastavenie pri každodennom zhone, priestor na chvíle strávené v kruhu najbližších či priateľov a v neposlednom rade aj akási malá slávnosť. Zrejme každému dobre padne posedenie pri chutnom pokrme alebo nápoji. Ak máme na to priestor i čas, chceme stolovať v takom prostredí, ktoré nám je príjemné a cítime sa v ňom dobre. K tomu určite pomáha nielen samotné jedlo, ale i vhodná výzdoba, dekorácie, či celková podoba interiéru či exteriéru, v ktorom sa nachádzame.

Súčasťou stolovania je aj obrus. Pre mnohých klasická vec, ktorej veľkú pozornosť nevenujeme. No sú prípady, kedy je práve tento kus látky súčasťou celkovej výzdoby, a to najmä pri veľkých spoločenských udalostiach – ako sú svadby, rodinné oslavy či kongresové stretnutia. Práve preto si dávajú mnohí majitelia reštaurácií a hotelov záležať na čo najvhodnejšom výbere takého obrusu, ktorý vhodne zapasuje do celkovej podoby daného priestoru.

Výber ideálneho obrusu môže dotvoriť celkovú atmosféru a v hosťoch zanechať pozitívny dojem počas celého trvania udalosti.

Vyberte si správny obrus

Zvoliť vhodný obrus do vášho zariadenia nemusí byť úplne jednoduché. Na trhu je mnoho druhov v rozličných farbách, materiáloch či strihoch. Spoločnosť HORECA textil ponúka klientom široký výber obrusov ušitých priamo na mieru a vo viacerých farebných prevedeniach.

Ešte donedávna sa najväčšej obľube tešili bavlnené obrusy. Aj dnes ich spoločnosti ponúkajú svojím zákazníkom, avšak postupne ich nahrádzajú polyesterové obrusy s teflónovou úpravou. Ako už z názvu vyplýva, sú vyrobené z polyesteru, na ktorom je jemná vrstva teflónu. Ten so sebou prináša množstvo výhod. Obrusy sa napríklad ťažšie zašpinia. Vyliatu tekutinu stačí jemne utrieť handričkou, keďže tá do látky nevsiakne. Navyše, tento materiál sa nezráža, farba z neho nevybledne a nemení sa ani jeho tvar či rozmer. Tieto vlastnosti spotrebitelia oceňujú, nakoľko hoteliéri a reštauratéri ušetria i značné finančné prostriedky, keďže obrusy nemusia neustále prať.

Ak sa rozhodnete práve pre tento produkt, môžete si vybrať predovšetkým obrusy z triedy Gastro Light a Gastro HT.

Oba predstavujú vyšší štandard a exkluzivitu, preto sa aj u klientov tešia obľube. Spoločnosť ponúka oba v rôznych farebných prevedeniach. Obrusy Gastro Light odporúčajú výrobcovia aj na veľké okrúhle stoly na svadbách. Sú šité v širokej škále rozmerov. Aby boli ešte exkluzívnejšie, je možné ich vyrobiť aj so vzorom. Obrusy Gastro HT zasa patria k najobľúbenejším produktom spoločnosti HORECA textil. Majú gramáž 250 a stabilné uloženie na stoloch. Ak zvolíte správne farebné prevedenie, mimoriadne vkusne dotvoríte interiér. Obrusy sa šijú v rozličných rozmeroch, ale aj ukončeniach. Týmito produktmi uspokojíte aj najnáročnejších zákazníkov.

Výber správneho obrusu rozhodne nepodceňujte. Zadovážte do svojej prevádzky taký typ, ktorý sa vám najviac vyplatí a ideálne „zapasuje“ do interiéru. Vhodne zvolený obrus nemusí plniť len estetickú funkciu, ale prináša so sebou celý rad ďalších úžitkových vlastností a pri polyesterových to platí dvojnásobne. Ľahká údržba, jednoduché skladovanie, vysoká odolnosť voči opotrebeniu a ďalšie výhody sú jednoznačným dôkazom, že tieto produkty patria ku tomu najlepšiemu, čo spoločnosť HORECA textil ponúka.

HORECA textil

HORECA textil so sídlom v Čadci ponúka klientom širokú škálu hotelového, reštauračného a dekoračného textilu. Produkty vyrábame a predávame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Výhodou je efektívny nákup online za bezkonkurenčné ceny. Takmer desaťročné skúseností oceňujú spokojní zákazníci nielen na Slovensku, ale i v Českej republike.

Kompletnú ponuku produktov spoločnosti nájdete na stránke horecatextil.sk
rightend