startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Tanec vo svadobný deň

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Prvý tanec novomanželov je okamih, keď sú oči všetkých prítomných hostí upriamené len na Vás. Vtedy sa možno dostaví aj tréma, či tento tanec zvládnete bez problémov, či nebudete stúpať partnerovi po nohách. Aby ste sa pokúsili predísť týmto starostiam, ponúkame vám zopár informácií ako tento tanec bravúrne zvládnuť.
Prvy tanec_03Naplánujte si tanečné hodiny. Doprajte si čas na učenie v oddychovom tempe. Začnite tak skoro, ako to bude možné. Čim budete bližšie k svadobnému dňu, tým pre vás nastane hektickejší život. Tancovanie nie je ako písomka na základnej škole. Nie je možné sa ho nabifliť, aby ste dosiahli lepšie výsledky. Keď budete na tanečnom parkete a oči všetkých hostí budú upriamené na vás, každý váš krok musí byť premyslený a dokonale "uhladený".

Každý aspekt vašej svadby musí byť naplánovaný veľmi dôkladne. Jedlo, šaty, hudba aj kvetinová výzdoba, to všetko pripravené s predstihom tak, aby bol priebeh svadobného dňa čo najdokonalejší. Keď príde čas na prvý tanec ako manžel a manželka pred zrakmi rodiny a priateľov, určite chcete, aby vaše kroky na tanečnom parkete boli dokonalé.

Investujete veľa času a množstvo financií na jedlo, kvetinovú výzdobu, hudbu atď. To sú veci, ktoré po svadobnej hostine zmiznú. Ale naučiť sa tancovať je investíciou do vášho vzťahu. Je to niečo, čo môžete využiť pri každej spoločenskej udalosti, ktorá v budúcnosti môže kedykoľvek prísť. Potom môžete ohúriť svojimi tanečnými kreáciami všetkých prítomných hostí.

Veľá párov sa dnes chytí príležitosti ako zažiariť na tanečnom parkete tým, že pred svadobným dňom využijú možnosť naučiť sa tancovať. Veď pre mnohých novomanželov ale aj ich svadobných hostí je prvý tanec "zlatým klincom večera", ktorý si každý veľmi jasne zapamätá. Veď tanec s niekým koho milujete, je jedno zo životných potešení.


line
line

Diskusia


forum 09.08.2006: admin, Diskusia k článku "Tanec vo svadobný deň"rightend