startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svatební Expo - Wedding Expo 2011

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

11. a 12. novembra sa v Crowne Plaza Dejvice, Praha uskutoční prvý ročník veľkého svadobného veľtrhu SVATEBNÍ EXPO so zaujímavým podtitulkom “Svatební veletrh fakt jinak...”.
Organizátori - portál Svatby.cz a agentúra PragueWeddings.com - prinášajú na scénu nový koncept, ktorý prinesie veľa noviniek.

Z tých najoriginálnejších spomeňme napríklad zamerianie na miesta na svadbu – hotely, hrady a zámky, reštaurácie, záhrady. Zaujímavosťou sú Svadobné Pendl Busy – minibusy jazdiace pre návštevníkov zdarma po vybraných svadobných lokalitách.

Svadobné oblasti budú prehľadne zjednotené do samostatných sektorov, svadobné agentúry budú ponúkať konzultačný servis, v priestoroch pobežia videoinštruktáže, v ktorých sa návštevníci dozvedia, ako na prstene, na torty, na oblečenie. Na nevesty samozrejme čakajú veľké “First Moment” zľavy.

Svadobný veľtrh Svatební Expo nezabúda ani na cudzincov, či zmiešané páry, kde jeden zo snúbencov je cudzinec. Bude pre nich pripravený samostatný sektor.

Príďte sa inšpirovať na svoju svadbu do Prahy a začnite svoje prípravy s prehľadom!

www.svatebniexpo.cz, www.weddingexpo.cz


Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza

Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza

Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza Expo Crowne Plaza

Staňte sa fanúšikom Expa na Facebooku a vyhrajte romantický pobyt na 1 noc v apartmá luxusného hotelu Crowne Plaza s 3 chodovou večerou pri sviečkach!
rightend