startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako správne chodiť v svadobných šatách

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Atraktívna chôdza v svadobných šatách je závislá na niekoľkých faktoroch: strihu svadobných šiat, šírke sukne, počte a veľkosti jej spodničiek, či inej bielizne, výške opätku topánok a konečne od povrchu, po ktorom nevesta bude kráčať.
Obuv nevestyVyberajte si topánky s podrážkou, na ktorej sa vám pohodlne chodí. Vybraný pár topánok si nezabudnite včas rozchodiť.

Ak ste nikdy predtým nemali na nohách topánky na vysokom opätku a viete, že na Vás vo svadobný deň čaká veľa chodenia a tanca, dobrou voľbou pre Vás môžu byť svadobné platené topánky, ploché sandále alebo lakovky. Väčšina neviest sa chce vo svojich svadobných topánkach nielen dobre cítiť, ale aj ukázať sa s nimi pred svadobnými hosťami.

Trénujte správne držanie tela. Priliehavé podprsenky a spodničky by Vám v tom mohli pomôcť. Využite to a nechajte tak vyniknúť svoju prirodzenú krásu.

Správna dĺžka lemu na sukni Vám tiež dáva určitú mieru slobody pohybu. Pri vymeriavaní svadobných šiat Vás krajčír pravdepodobne požiada, aby ste stáli vzpriamene s váhou tela rozloženou na obidvoch nohách a pohľadom upretým pred seba. Keď budete neskôr kráčat v hotových šatách, pamätajte nato.

Uvoľnite sa a nesnažte sa svojim svadobným šatám vzpierať. Dlhé sukne mávajú pri chôdzi svoj prirodzený pohyb, na ktorý si treba zvyknúť. Ale v prípade, že máte tie správne topánky, vhodne zvolenú spodničku a sukňu správneho strihu, nič vám nebráni, aby ste vo svoj svadobný deň zažiarili v plnej kráse.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 15.11.2006: admin, Diskusia k článku "Ako správne chodiť v svadobných šatách"rightend