startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadobné salóny pre krásu svadobného dňa

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kedysi to bolo tak. Ak sa v rodine chystala nejaká väčšia spoločenská udalosť, už pár mesiacov vopred sa rozmýšľalo aké šaty sa na danú príležitosť „prihotovia“. Kupovali sa látky a krajčírky mali čo robiť, aby vyhoveli predstavám nevesty, či svadobnej mamy. Ak sa k tomu pridali družičky i ostatné svadobné osadenstvo, roboty bolo neúrekom.
svadobny koordinatorPotom prišiel ošiaľ kupovania šiat v blízkej „cudzine“. Poväčšine to boli štáty bezprostredne susediace s našou krajinou. I miestne obchody čosi ponúkali, ale ulahodiť trendom vtedajšej doby, nebolo ľahké.

Dnes je to priam geniálne. Stačí zájsť do svadobného salónu a všetko máte pod jednou strechou. Môžete vyberať. „Pestrá paleta“ svadobných salónov má čo ponúknuť. A nielen nevestám. Na svoje si prídu i svadobné mamy, družičky, či svadobný otcovia.

Z čoho teda pozostáva ponuka svadobného salónu? Svadobný salón „vyššieho kalibru“ ponúka:
  • svadobné šaty,
  • spoločenské šaty,
  • detské šaty,
  • pánske obleky,
  • svadobné topánky,
  • svadobné doplnky, pierka,
  • poháre a iné svadobné príslušenstvo.
Ak teda chystáte v rodine svadbu, vyberajte zo širokej ponuky svadobných salónov. Modely svetových značiek sú premietnutím svadobnej módy v exkluzívnych svadobných modeloch. Tie sú k dispozícii nielen v katalógoch ale i v priamej ponuke. Pri výbere šiat i doplnkov ochotne pomôže personál, častokrát poskytujúci aj svadobné poradenstvo. A tak predstava „svadobnej krásy“ nemusí byť snom, ale skutočnosťou každej nevesty. No nie je to úžasné?

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 20.11.2009: admin, Diskusia k článku "Svadobné salóny pre krásu svadobného dňa"rightend