startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadobná kniha – spomienka pre celú rodinu

line

foto-video
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadobný deň je okamihom, na ktorý sa nezabúda. Firma Leonphotobooks ponúka možnosť preniesť túto najkrajšiu chvíľu do podoby svadobnej knihy.
-- PR článok --
leonphotobooksKompletné spracovanie a výroba exkluzívnych fotokníh je prioritou firmy, špecializujúcej sa nielen na knihy svadobné, rodinné ale i detské.

Vďaka najmodernejšej technike v oblasti digitálnej tlače ponúka firma Leonphotobooks svadobnú knihu ako fantastickú spomienku na svadobný deň. Vo forme originality a precízneho prevedenia kompozície prvku zaručuje výsledok nového prístupu k svadobnej fotografii. Svojou jedinečnosťou zachytáva okamihy svadobného dňa v tak nenapodobiteľnej forme, že pre ďalšie generácie sa stane nenahraditeľnou.

Exkluzivitu svadobnej knihy zaručuje grafická sadzba, technológia digitálnej tlače i jej samotné prevedenie do viditeľnej podoby. Kniha obsahuje koláž fotiek, ktoré v klasickom svadobnom albume nie sú možné.

Vo vlastnom vyhotovení

Fotografie do knihy sú starostlivo vyberané zákazníkom a posielané objednávkovým formulárom na adresu firmy. Výsledkom sú klasické fotografie vyrobené chemickým procesom RA-4.

Za výber fotografií a ich poradové usporiadanie zodpovedá zákazník alebo je návrh knihy ponechaný na výrobcu. Pri objednávke uvádza počet strán, veľkosť knihy a druh obalu. Dĺžka vyhotovenia knihy závisí od náročnosti digitálnych kompozícií. Pohybuje sa od 2 do 4 týždňov od prijatia objednávky a materiálov potrebných k tvorbe a výrobe.

Byť originálnym je samozrejmé

Prosperujúca firma chce spokojného zákazníka a spokojný zákazník kvalitné služby. Za nimi stojí Leonphotobooks - partner pre splnenie prianí svadobného dňa v tej najkrajšej spomienke - svadobnej knihe určenej pre vás a vašich najbližších.rightend