startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadobná limuzína

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Blesky fotoaparátov, červený koberec a celebrity vystupujúce z nablýskanej limuziny. Takto nejako to vyzerá pri odovzdávaní filmových cien. Auto snov, luxusu, originality - Lincoln Town Car - je tu pre váš svadobný deň.
-- PR článok --
limo-tatry01Spoločnosť Limo-Tatry, s.r.o. vznikla v roku 2009 za účelom poskytovania luxusného spôsobu prepravy limuzínou Lincoln Town Car.

Naša firma ponúka limuzínu na všetky druhy príležitostí, či už sú to svadby, recepcie, servis pre V.I.P klientov, rôzne kultúrne podujatia, podnikateľské stretnutia, letiskové transfery, rôzne oslavy, výročia, narodeniny, diskotéky, promócie, stužkové slávnosti atď...

Pravdaže najviac sme kontaktovaní v súvislosti so svadbami, či už ako svadobný dar pre novomanželov od rodičov alebo známych, alebo sme oslovení priamo novomanželmi.

Naša limuzína je ako stvorená na túto príležitosť. Je to elegantné 8,6 metrov dlhé biele auto s krásnou bielou koženou strechou. V interiéri na vás čaká široká ponuka nealkoholických a alkoholických nápojov, kvalitný sekt, v prípade ponuky aj malé občerstvenie. Všetko je samozrejme zahrnuté v cene.

Z výbavy limuzíny by sme mohli spomenúť najmä kožený interiér, usporiadanie sedadiel do tvaru J, plazmový televízor s DVD prehrávačom, rádio s CD, už spomínaný bar, chladničky, neónové podsvietenie, elektrické okná ako aj elektricky ovládaná prepážka medzi vodičom a cestujúcimi. Klimatizácia je samozrejmosťou.

limo-tatry02

Komfort pri cestovaní je zaručený, pretože auto je posadené na vzduchových vankúšoch, ktoré sa prispôsobujú hmotnosti pasažierov tak, aby bol zachovaný čo najväčší komfort. Limuzína sa ponúka s osobným šoférom. K dispozícii máte aj krásny červený koberec a ak si to budete želať, môžeme vám auto pristaviť na vami určené miesto a s výzdobou sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú...

limo-tatry04 limo-tatry03
Cena za prenájom je asi to najdôležitejšie. Svojou cenovou politikou sme tento luxus dovolili dopriať širšej verejnosti, nielen celebritám a VIP klientom, pretože výnimočné okamžiky nie sú len výsadou bohatších. Flexibilita a ochota, to sú naše prioritné vlastnosti a preto nie je problém spojiť sa telefonicky alebo mailom a dohodnúť sa na vašich špeciálnych požiadavkách.

Všetko podstatné o nás (cenník, rezervácia) nájdete na internetovej stránke www.limo-tatry.sk, prípadne na telefónnych číslach 0905 993 753, 0907 563 408.

Tešíme sa na vás.rightend