startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadby osobností v roku 2006 na Slovensku

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Aj niektoré slovenské tváre známe z televízie alebo hudobnej brandže sa rozhodli, že rok 2006 je ten pravý čas nato, aby svoje spolunažívanie s partnermi spečatili uzatvorením manželského zväzku.
V marci 2006 svoje fanynky určite nepotešil Igor Timko. Spevák skupiny No Name sa oženil so svojou priateľkou Silviou. Svadba sa uskutočnila aj napriek dosť nabitému programu, keďže v tom čase bola skupina na koncertnom turné k aktuálnemu albumu.

Benova-Flasik20. mája sa za dlhoročného partnera Fedora Flašíka vydala Monika Beňová. Sobáš sa konal v Primaciálnom paláci v Bratislave. Nevesta mala oblečené šaty maslovej farby, ktoré jej ušili na mieru v Barcelone. Svadobná hostina prebehla v dvoch fázach. Najprv to bol spoločný obed s rodinou a neskôr večer posvadobná garden party, kde mohli pozvaní hostia ochutnávať rôzne druhy mäsa, rôzne šaláty, cestoviny ale aj pečené kačice.

To, že máj je lásky čas, vie aj David Dočekal, ktorý v máji požiadal o ruku Anetu Pariškovú. Svadba sa potom uskutočnila 3. júna v Košiciach. Aj napriek tomu, že ženích pochádza z Jihlavy, proti miestu konania svadby nenamietal, pretože podľa jeho slov má Slovensko rád a rešpektuje želanie svojej snúbenice.

Na 1. júl 2006 budú určite "v dobrom spomínať" Libor Bouček a Marianna Ďurianová. V tento deň si totiž na Lednickom zámku povedali svoje "áno". Miesto svadobného obradu strážili bodyguardi, aby sa k mladomanželom nedostali nepozvaní hostia a hlavne dotieraví fotografi. Samotný obrad sa zaobišiel bez problémov, len Marianne robila starosti jej 5 metrov dlhá vlečka, ktorá bola v silnom vetre niekedy na neudržanie. O tom ako sa toto manželstvo vyvíja dnes, sme denne informovaní z bulvárnych časopisov.

bleskovky no name_02Zdá sa, že na Silvestra 2005 si členovia skupiny No Name dali záväzok - čo najviac členov kapely sa musí v roku 2006 oženiť. V roku 2006 sa oženil nielen spevák skupiny Igor Timko ale aj gitarista Roman Timko. Svadbou v jednom košickom kostole spečatil osemročný vzťah s priateľkou Veronikou, s ktorou sa spoznal na stužkovej svojho brata Ivana.

Koncom roka sa so svojou priateľkou Majkou oženil známy rebel z prvej série speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar, Robo Mikla. Aj keď vždy pôsobil drsným dojmom, počas obradu mu vyhŕkli slzy. Na svadobnom obrade nechýbali kamaráti, rodina ale ani Miro Jaroš.rightend