startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadba exVyvoleného Emila Zajaca

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Po svadbe v reality show Big Brother, zažili svadbu aj v ďalšej reality show - Vyvoleni v susedných Čechách. Emil Zajac jeden z českých vyvolených sa vďaka súťaži nakoniec oženil so svojou priateľkou Radkou.

Televízny tím sa minulý týždeň rozhodol, že ožení Emila s jeho dlhoročnou priateľkou Radkou. Emil má s ňou syna Dávidka.

Radku tento návrh šokoval, no nakoniec súhlasila a svadba prebehla v sobotu. Nevesta bola upravená profesionálnou vizážistkou, v nádherných bielych šatách v sprievode synčeka Dávida vkráčala do vily. Emil, ktorý do poslednej chvíle nevedel, či sa jedná o skutočnosť, alebo o ďalšiu z úloh, ktoré vyvolení dostávajú nakoniec svoje "Áno" povedal a tak ich manželstvo bolo nakoniec uznané úradnou mocou za právoplatné. Po tomto akte nasledoval dlhý vášnivý bozk a svadobná hostina, ako má byť.

Radka však ešte pred sobášom povedala, že plánovali svadbu v kostole. Takže sobotňajšia úradná svadba bola akousi generálkou odohrávajúcou sa pred zrakmi niekoľkých miliónov českých divákov. Radka však strach z toho nemala. Ten, ale spoločne s rozpakmi, bolo badať po celý čas v očiach ženícha.

Emilovi nakoniec sobáš v dueli nepomohol. Diváci ho predsa len poslali za čerstvou mladomanželkou a tak sa po niekoľkých týždňoch odlúčenia mohol konečne opäť tešiť so svojou rodinou.

zdroj foto: bleskove.centrum.cz
rightend